Про нас
увійти

Олена Підгрушна не змогла виграти медалей на третьому етапі кубка Світу з біатлону

категорія: Зимові види | дата: 17 12 2012
Олена Підгрушна не змогла виграти медалей на третьому етапі кубка Світу з біатлону

З 13 по 16 грудня у словенській Поклюці відбувся третій етап кубка Світу з біатлону. Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна успішно виступила лише в одній із гонок.

У перший змагальний день жіноча збірна України долала спринтерську гонку на 7,5 кілометрів. На цій дистанції капітан команди показала лише 26-ий результат. Відповідно до цієї позиції, вона стартувала у наступній гонці — гонці переслідування.

А ось тут Олена Підгрушна і справді була близькою до подіуму, адже їй вдалося фактично неможливе — піднятися з 26-ї на 4-е місце. При цьому тернополянка відстрілялася на всіх чотирьох рубежах без єдиного промаху, але завоювати хоча б "бронзу" не судилося.

Не пощастило Підгрушній і у гонці з масовим стартом на 12,5 кілометрів. Якщо перший вогневий рубіж 25-річна спортсменка завершила з нулем у графі "промахи", то на другому одразу п'ять пострілів пішли "у молоко". Після цього сподіватися на успіх у гонці, звісно, було марно. Хоча, якби не туман, який вкрив деякі ділянки траси та стрільбища, результат міг бути і кращим. У підсумку — 25-е місце.

Отож, після третього етапу кубка Світу Олена Підгрушна посідає 10 місце у загальному заліку.

Наступний, четвертий етап, прийматиме німецький Оберхоф. Перша гонка у жінок відбудеться 3 січня вже 2013 року.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook