Про нас
увійти

Олена Підгрушна: "У Поклюці результати нашої команди будуть ще кращі"

категорія: Зимові види | дата: 09 12 2012
 Олена Підгрушна:

У австрійському Хохфільцені тернополянка завоювала другу медаль на етапах кубка Світу. Попереду у неї — третій етап у Словенії.

— Початок сезону у мене дуже вдало складається, я дуже задоволена своєю функціональною формою, а на цьому етапі ще й підтягла стрільбу, — розповідає Олена Підгрушна. — Результат очевидний. У Поклюці, думаю, результати нашої команди будуть ще кращі. У мене була невеличка неприємність з гвинтівкою після гонки переслідування: зламався затвор. Ще під час пристрілювання я відчувала, що затвор працює погано. Змінити вже не можна було нічого, і мені пощастило, що я використовувала мало обойм на пристрілці.

Коли стріляла 4 рубежі в гонці переслідування, то з кожним кордоном затвор працював гірше і гірше. Якби треба було стріляти ще кілька разів, то я б не змогла закінчити гонку. Рада, що не довелося використовувати резервний ствол. Промахи на стійці допустила саме тому, так як по ходу гонки мені доводилося пристосовуватися і змінювати положення руки. Величезне спасибі тренерам, вночі вони відвезли гвинтівку на завод "Anschutz", там її полагодили і сьогодні я змогла з нулем закінчити естафету.

Джерело: ФБУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook