Королівський смак програв добре знайомому супернику

категорія: Футзал | дата: 18 03 2012

Черговий матч у Другій лізі з міні-футболу 18 березня провела тернопільська команда Королівський смак.

У Хмельницькому тернополяни протистояли Поділлю-Конфермат. Нагадаємо, що саме ці команди нещодавно зустрічалися у фіналі кубка Західного регіону. У двох матчах перемоги здобули наші суперники, які і стали володарями трофею. А ще раніше колективи провели матч першого кола Другої ліги. У Тернополі з рахунком (6:2) теж тріумфували гравці Конфермату.

Матч-відповідь, на жаль, теж приніс перемогу хмельничанам. Господарі поля до перерви забезпечили собі комфортну перевагу (7:3). У Королівського смаку голами відзначилися Віталій Паперовський, Руслан Книш та Андрій Когут. Після перерви гості з Тернополя намагалися врятувати ситуацію, але дубль Тараса Пліса та гол від Руслана Книша не допомогли. Невдало матч провів наш голкіпер Артур Черепанський, який допустив чимало помилок. Фінальний свисток зафіксував перемогу Поділля-Конфермат (10:7), але Королівський смак залишився на 3 місці у турнірній таблиці.

Тепер чемпіонат Другої ліги виходить на фінішну пряму. Четвірка перших команд: Поділля-Конфермат (Хмельницький), Октава (Кам'янець-Подільський), Королівський смак, Ураган-2 (Івано-Франківськ) розіграють між собою призові місця у груповому турнірі. Змінюється і формат проведення поєдинків. Тепер команди будуть проводити по два матчі у кожному із турів — у суботу та неділю.