Агрон-Королівський смак переміг у Рівному

категорія: Футзал | дата: 06 03 2012

У суботу, 3 березня, Королівський смак гостював у Рівному, звідки привіз перемогу — (5:2).

Для нашої команди ця перемога стала вже другою у чемпіонаті над рівненським ДЮСШ-4. У Тернополі Королівський смак теж завдав поразки команді з сусідньої області (9:4). У Рівному ДЮСШ-4, незважаючи на певну ігрову перевагу, теж не зумів здобути очки.

У першому таймі команди обмінялися голами і на перерву вирушили за рахунку (1:1). Господарі старалися діяти першим номером, а тому футболісти Королівського смаку більшість ігрового часу змушені були оборонятися. До половини другого тайму суперники ще по одному разу забили одне одному (2:2), а одразу ж після цього ДЮСШ-4 випустили додаткового 5 польового гравця та знову не випускали Королівський смак з власної половини поля.

Тернополяни змушені були діяти на контратаках і це принесло результат. До завершення гри гості забили у ворота суперників тричі і відсвяткували перемогу (5:2). Голами у складі Королівського смаку відзначилися Ігор Копцюх, Віталій Паперовський, Юрій Беркита (двічі), а ще один гол на свій рахунок записав голкіпер — Михайло Чорний.