Агрон-Королівський смак розгромив Октаву (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футзал | дата: 11 02 2012

У матчі першого кола Октава на власному майданчику перемогла наших футболістів з рахунком 9:6. Розплата наступила 11 лютого у спортивному комплексі "Політехнік".

Двома днями раніше, Королівський смак провів надважкий матч у півфіналі кубка Західного регіону, а тому сил на поєдинок з Октавою було не надто багато. Але попри це наша команда показала хороший футбол та по праву завоювала чергові очки.

До середини першого тайму команди обмінялися кількома гольовими моментами, але до взяття воріт не доходило. Першого голу вболівальникам довелося чекати більш ніж 20 хвилин. Це Юрій Беркита отримав передачу від партнера і наніс потужний удар по воротах Октави (1:0). Згодом Королівський смак мав ще два гольові моменти. Спочатку Андрій Скоробогатов не використав вихід сам-на-сам, а з сильним ударом Палихати впорався голкіпер. Зате свій момент сповна використали гості. Наші футболісти залишили гравця Октави без опіки і той, після діагоналі від партнера, розстріляв ворота Михайла Чорного (1:1). До завершення першого тайму тернополяни втратили чудову нагоду, щоб вийти вперед. Тарас Пліс після скидки від Паперовського з убивчої позиції поцілив у воротаря.

Друга частина матчу розпочалася із голу нашого Ігоря Копцюха (2:1). За мить він міг оформити дубль, але пробив вище воріт. Та вже у наступній атаці свого Копцюх таки добився, коли вколотив м’яч у сітку воріт у падінні, після скидки від Беркити (3:1). Гості на це відповіли двома поспіль ударами здалеку, але їх без проблем нейтралізував наш голкіпер.

Четвертий гол у ворота Октави на свій рахунок записав Тарас Пліс. Віталій Паперовський виконав передачу, а Тарас Пліс з другої спроби добив круглого у ворота (4:1). Одразу ж Ігор Копцюх оформив хет-трик. Паперовський скинув, а Копцюх ударом з розвороту вп'яте засмутив воротаря Октави (5:1). Згодом настала черга й самого Паперовського відзначитися голом та ще й яким. Голкіпер Михайло Чорний рукою викинув м’яч точно на голову капітану і той перекинув кіпера кам'янець-подільської команди (6:1).

Розуміючи всю безвихідь, тренер Октави вирішив знати воротаря та випустити на майданчик додаткового гравця. Одразу ж це могло принести свій результат, але Чорний "потягнув" удар у "дев'ятку". Та все ж згодом гості свого таки добилися, коли додатковий гравець пострілом здалеку забив (6:2). На це Королівський смак відповів четвертим голом у виконанні Ігоря Копцюха, якому вкотре асистував Паперовський (7:2). Останнє слово у матчі сказали футболісти Октави, які встановили остаточний рахунок у грі дальнім ударом (7:3).