Агрон-Королівський смак розписав нічию із Юнікобуд-Подільська марка (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футзал | дата: 08 02 2012

У СК "Політехнік" 5 лютого Королівський смак приймав команду із Дунаївців — Юнікобуд-Подільська марка. У першому колі перемогли суперники (4:3).

У Королівського смаку зявилася чудова нагода, щоб взяти реванш у суперника за поразку у першому турі. Але, двічі ведучи у рахунку, наша команда втратила перевагу і заробила лише одне очко.

Першими рахунок у грі відкрили господарі. Ігор Копцюх відзначився голом вже на стартових хвилинах матчу (1:0). Незабаром Королівський смак розіграв ще одну хорошу комбінацію, яка завершилася точним ударом Тараса Пліса із лівого флангу (2:0). Між цими епізодами нагоду забити мав Юрій Беркита, але м’яч після удару зі штрафного потрапив у руки воротаря.

Ще одну реальну нагоду забити втратив автор першого голу — Ігор Копцюх, влучивши у штангу воріт. Наприкінці першого тайму команда з Дунаївців отримала право реалізувати пенальті і використала нагоду відставання у рахунку скоротити (2:1).

Одразу ж після перерви гості спромоглися рахунок зрівняти. Після виконання кутового удару, наші футболісти вчасно не накрили гравця суперників і той потужно вистрілив у нижній кут воріт Королівського смаку (2:2).

Відплата могла наступити миттєво, але Ігор Копцюх не використав дві поспіль хороші нагоди пробити кіпера Юнікобуд-Подільської марки. Зате, свій момент вміло реалізував наш захисник Сергій Лук'янов, який забив вже третій м’яч у трьох поєдинках за Королівський смак (4:2). Але навіть повернувши собі перевагу у рахунку, наша команда знову не зуміла втримати її.

У одному із епізодів наші футболісти вдвох вийшли на побачення із голкіпером, але Іван Осадца не віддав пас на партнера і вийшла обрізка, а за нею — контратака, яка завершилася третім голом у наші ворота (4:3).

Вирішальний момент настав, коли за 7 хвилин до завершення гри на майданчик повернулася перша четвірка футболістів Королівського смаку. Було помітно, що гравці дуже втомилися і були змушені грати на відбій. Тренер сподіваючись, що вдасться дограти матч та здобути перемогу, не робив замін та не брав тайм-аутів. За це гості покарали тернополян. За 30 секунд до завершення гри гравець суперника пробив з-під захисника, а голкіпер Михайло Чорний моменту удару не бачив і "круглий" влетів у ворота (4:4). Таким чином арбітри гри зафіксували нічийний результат.