Агрон-Королівський смак вдома здолав хмельницький Спортлідер-2

категорія: Футзал | дата: 02 02 2012

За календарем Королівський смак та Спортлідер-2 повинні були зіграти у Хмельницькому. Але згодом гру перенесли у Тернопіль.

Фаворитом цього протистояння вважалася саме наша команда, яка займає місце у середині турнірної таблиці. Що ж до дублерів хмельницького Спортлідера, то вони поки пасуть задніх, займаючи останнє місце. Передматчеві прогнози справдилися — Королівський смак здобув впевнену перемогу (6:3).

На перших хвилинах гри команди в основному діяли у центральній частині майданчика, а до ударів по воротах не доходило. Проте згодом ініціатива перейшла до рук Королівського смаку і моменти почали з'являтися, як гриби після дощу. Спершу Тарас Пліс із дальньої дистанції завдавав потужного удару — голкіпер на місці. Вже у наступному епізоді на ударну позицію вивели граючого тренера — Віталія Паперовського, але він замкнути передачу не зумів. Згодом свої моменти мали той же Пліс та Ігор Копцюх. Королівський смак вдало комбінував біля воріт Спортлідера-2, але забити довго не вдавалося. Суперники запам’яталися хіба що ударом з гострого кута, який відбив наш голкіпер Михайло Чорний.

Перший гол у ворота хмельничан влетів від ноги Юрія Беркити. Колишній футболіст тернопільської Ниви, а нині гравець Королівського смаку, вдало обійшов захисника та точним ударом вразив ближній кут воріт (1:0). Забивши гол, тернополяни ще активніше насідали на ворота гостей. Віталій Паперовський перекидав голкіпера, але м’яч пролетів вище воріт. На низку ударів з боку господарів, хмельницькі футболісти відповідали жорсткими діями по відношенню до суперників. За це Спортлідер-2 був покараний зусиллями кращого бомбардира Королівського смаку — Андрія Когута. Його удар спочатку влучив у захисника, а наступний постріл призвів до голу (2:0).

Незабаром той же Андрій Когут ще раз розписався у воротах опонента (3:0). У наступному епізоді забивати мав Беркита, але його удар прийняла на себе стійка. Гості теж мали свої моменти. Варто згадати два поспіль удари у виконанні футзалістів Спортлідера-2, але з ними вдало впорався Чорний. Та все ж наприкінці першої половини гри, після метушні у нашому штрафному майданчику та невпевнених дій Ігоря Копцюха гості таки проштовхнули шкіряну сферу у ворота (3:1).  А вже на останніх секундах гри арбітри призначили пенальті у ворота хмельницького клубу. Пробивав його сам постраждалий — Юрій Беркита, але м’яч після удару пройшов вище воріт. На цьому першу половину гри команди завершили.

Продовження дуелі було не менш цікавим. Другий тайм запам’ятався перш за все грубими діями Спортлідера-2. Футзалісти гостей не цуралися йти у жорсткі підкати та зіткнення. У деяких епізодах емоції просто зашкалювали. Перший гол у другому таймі на свій рахунок записали саме гості (3:2). Але майже одразу Ігор Копцюх розрив у рахунку збільшив, обігравши воротаря (4:2). Дві 100-відсоткові нагоди змарнував Андрій Скоробогатов. Наш гравець виходив на побачення із голкіпером, але "вирішив не забивати".

У середині другого тайму за дві хвилини у воротах хмельничан побували два голи. Спершу точного удару завдав Сергій Лук'янов (5:2), а за мить Тарас Пліс скористався помилкою захисників біля своїх воріт і забив (6:2). Останній гол у цій грі забили гості. Хтось із гравців Спортлідера-2 з лівого флангу ударом засмутив нашого голкіпера (6:3).

Наприкінці матчу наші суперники мали чудову нагоду, щоб забити ще. Наш гравець Олександр Паламар через свою неуважність та розгубленість, отримав другу жовту картку і Королівський смак залишив у меншості. Паламар двічі вибігав на поле, коли ще не зійшли інші гравці команди і за це отримував від судді "гірчичники" та покинув майданчик.

Але навіть ненадовго отримавши перевагу, команда з сусідньої області не змогла реалізувати більшість. Фінальний свисток зафіксував перемогу Королівського смаку. А публіку спорткомплексу "Політехнік" добряче веселив габаритний гравець Спортлідера-2, який ледь не протаранив стіну.