Королівський смак поступився хмельницькому Поділлю-Конфермат (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футзал | дата: 22 01 2012

22 січня у спортивному комплексі "Політехнік" Агрон-Королівський смак програв суперникам із Хмельницького з рахунком 6:2.

Гра розпочалася із атак господарів майданчика. На перших хвилинах два чудові моменти втратив гравець Королівського смаку Олександр Паламар. Також два рази у пусті ворота не влучив Андрій Скоробагатов. Після гри граючий тренер Королівського смаку Віталій Паперовський пожартував, що викличе для Андрія священника, адже той не може забити у порожні ворота вже кілька матчів поспіль.

Але в одній із наступних атак наші футзалісти пропустили гол у власні ворота. Гравець Поділля з середньої відстані потужно вистрілив по воротах, а потім вдало зіграв на добиванні. (0:1). Незабаром гостям вдалося подвоїти рахунок (0:2).

Тернополяни здійснили спробу "огризнутися". Шанс на гол мав Андрій Когут, але після його удару м’яч пройшов повз ворота. Атака у відповідь зі сторони Поділля завершилася третім взяттям воріт Михайла Чорного (0:3). Майже одразу хмельничани отримали нагоду збільшити перевагу, але не змогли реалізувати штрафний удар поблизу наших воріт.

Королівський смак всі сили кинув на ворота опонентів. Два моменти мав той же Олександр Паламар. Спочатку його удар з правого флангу голкіпер перевів на кутовий, а згодом після штрафного удар нашого футболіста пройшов мимо. Поділля теж мало нагоду аби забити четвертий гол, але не змогло реалізувати вихід сам на сам. Зате комбінація "стінка", яку вдало розіграли гості принесла результат (0:4). А наприкінці першого тайму Олександр Паламар таки добився свого, забивши вже у пусті ворота з передачі Руслана Книша (1:4). А ще за кілька хвилин Поділля-Конфермат отримало право реалізувати пенальті. До м’яча підійшов екс-гравець ФК Тернопіль Ростислав Ціх, але на щастя для вболівальників Королівського смаку він пробив мимо воріт.

Зі стартовим свистком на другий тайм гості пішли вперед, але доволі швидко Королівський смак ініціативу перехопив. Двічі поспіль небезпечно прострілював Андрій Когут. У другому випадку на його простріл відгукнувся Тарас Пліс, але не влучивши по м'ячу наш гравець вдарився об стійку воріт. Після цього йому знадобилася медична допомога.

Згодом у ворота господарів влетів п’ятий гол (1:5). Це захисник Королівського смаку Сергій Лук'янов після прострілу зліва підставив ногу і зрізав м'яч у власні ворота. Одразу ж тернополяни втратили нагоду реалізувати вихід віч-на-віч, але в наступній атаці той же Сергій Лук'янов наніс невідпорний удар по воротах суперників здалеку, реабілітувавшись за автогол (2:5). Другою результативною передачею відзначився Руслан Книш.

Та все ж фінальну точку у грі поставили хмельничани, які використали нагоду збільшити рахунок (2:6). У останні хвилини гри на майданчику було чимало емоцій. У підсумку Поділля-Конфермат перемогло з рахунком 6:2 та довело свою переможну серію до шести матчів поспіль. Для Королівського смаку ця поразка стала четвертою у лізі.