"Заруба" у "Політехніку": Королівський смак та Спортлідер-2 розіграли шоу (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футзал | дата: 10 02 2012

9 лютого тернопільська міні-футбольна команда Агрон-Королівський смак у рамках першого півфіналу кубка Західного регіону на власному майданчику приймала хмельницький Спортлідер-2. Гра завершилася бойовою нічиєю — 5:5.

Нагадаємо, що Королівський смак автоматично потрапив до півфіналу цього турніру. У чвертьфіналі наша команда повинна була зустрітися із кам'янець-подільською Октавою, але суперники відмовилися від участі, бо грали у студентській лізі, яка для них є більш пріоритетною. Тому Королівському смаку у півфіналі довелося зійтися з хмельницьким Спортлідером-2, який є суперником нашої команди по Другій лізі з міні-футболу. Хмельничани, які за регламентом змагань, могли використати в цьому матчі двох гравців основного складу Спортлідера+, скористалися цим положенням та приїхали до Тернополя, підсилившись Артемом Гласом та Миколою Сохоруком. Варто зауважити, що команди подарували всім присутнім глядачам неабияку видовищну гру, але про все по порядку…

Вже на перших хвилинах матчу Королівський смак втратив дві чудові нагоди, аби вийти вперед. Спершу захисник Сергій Лук'янов після розіграшу штрафного пробив повз стійку, а згодом на добивання не встиг Юрій Беркита. Вже за кілька хвилин 100-відсотковий момент втратив Андрій Скоробогатов, який з вигідної позиції пробив у воротаря. В основному, у перші хвилини гри атакували лише господарі, а хмельничани лише одного разу потурбували Михайла Чорного, який з ударом впорався.

Ще одну прекрасну нагоду "розмочити" рахунок втратив один з кращих бомбардирів Королівського смаку — Тарас Пліс. Футболіст вирвався на побачення із голкіпером, "положив" того на майданчик, але чомусь забарився із ударом і захисники Спортлідера-2 м'яч відібрали. Хмельничани, які були без моментів почали діяти активніше. Все більше часу вони проводили на половині майданчика Королівського смаку. В основному гості старалися бити здалеку, але ці удари користі їм не приносили.

Перше взяття воріт у цьому матчі організували тернополяни. Красиву комбінацію Королівського смаку ударом з льоту завершив Сергій Лук'янов (1:0), але незабаром все той же Лук'янов після прострілу когось із гравців Спортлідера-2 — зрізав м’яч у свої ворота (1:1). Цікаво, що для Сергій Лук'янова це вже другий подібний "дубль". Під час матчу Другої ліги проти "Конфермату", наш футболіст теж відзначився голом та авто голом.

Не пройшло й кількох хвилин після голів Лук'янова, як Королівський смак пропустив вдруге. Це масивний форвард Спортлідера-2 наважився на удар із середньої дистанції і не прогадав — м’яч потрапив точно у нижній кут воріт Чорного (1:2). Пропустивши два швидкі голи, наші гравці кинулися відігруватися. Подекуди гра була дуже жорсткою — одні й інші не цуралися жорстких зіткнень. Один за одним свої моменти втрачали Беркита, який бив з розвороту, Паперовський — не реалізував вихід сам-на-сам та Лук'янов, який влучив у перекладину. Згодом все той же Лук'янов виконав прийом "а-ля Суарес на чемпіонаті Світу" — вибив м’яч із лінії власних воріт руками. Вердикт рефері — вилучення та пенальті. Своїм шансом збільшити перевагу у рахунку Спортлідер-2 скористався сповна (1:3). Після цього Королівський смак "посипався". Обрізка у центрі поля — четвертий гол у воротах Чорного (1:4). Але міг бути й п’ятий, адже Олександр Паламар умудрився віддати м’яч супернику за метр від власних воріт. Проте сам же Паламар виправився, коли підставився під удар. На цьому час першого тайму команди вичерпали і пішли відпочивати.

Все найцікавіше почалося з початком другої половини зустрічі, яку ще довго пам’ятатимуть тернопільські вболівальники. Вже у першій атаці хмельницький Спортлідер-2 ледь не забив — Чорний на місці. Відповідь Королівського смаку — дещо курйозний гол Паперовського (2:4). Відчувши у собі сили, наші футболісти пішли відігруватися. Юрій Беркита спочатку у стрибку не влучив у пусті ворота суперників, а за лічені секунди він потужним ударом таки добився свого (3:4). Ще за кілька хвилин Олег Палихата зрівнює рахунок! (4:4). Королівський смак володів не просто перевагою, а тотальною перевагою і грав на куражі. Неймовірний камбек згодом втілився у п’ятий гол. Андрій Скоробогатов отримав пас від Олександра Паламаря і пробив голкіпера гостей (5:4). Після цього емоції на майданчику загострилися до краю. Гравці Спортлідера-2 йшли в жорсткі підкати та використовували грубі прийоми проти наших футболістів. Королівський смак повинен був ще збільшувати перевагу у рахунку, але спочатку Паламар не використав вихід сам-на-сам, а згодом Палихата із убивчої позиції влучив у воротаря.

Кульмінація настала на останній хвилині гри. Хмельницький гравець неймовірним ударом з центра поля, як рукою, поклав м’яч у сітку наших воріт — Чорний безсилий (5:5). На цьому команди завершили драматичний матч, який ще надовго запам’ятається всім вболівальникам. Друга серія протистояння Королівського смаку та Спортлідера-2 відбудеться орієнтовно 22 лютого.