Королівський смак — у фіналі кубка Західного регіону з міні-футболу (+ ФОТО)

категорія: Футзал | дата: 22 02 2012

Після 5:5 у Тернополі, здавалося, шанси хмельничан на вихід до фіналу доволі високі. Але скористатися шансом Спортлідер-2 так і не зміг. Не допомогли навіть гравці Спортлідера+ Артем Глас та Артур Нємий, зусиль яких стало недостатньо для загального успіху команди. Їм и на допомогу ще б когось з першої команди, але регламент є регламент.

Вже на 5 хвилині матчу гості відкрили рахунок, а господарі кинулися відіграватися. То Малишевський міг відновити "статус-кво", то Глас, то Ігор Монастирський, але хмельничанам щось заважало. Як не голкіпер Агрону-Королівського смаку, так просто везіння. І все таки на 11 хвилині поєдинку рахунок на табло став 1:1. А все завдяки рішучості Нємого, який потужно пробив з метрів 12-ти у нижній кут та не залишив жодного шансу воротарю гостей.

Однак нічия протрималася лише хвилину і тернополяни знову забили. Відігратися Спортлідер-2 мав би доволі швидко, але удар Жарікова відбив голкіпер суперника. Ну, а наприкінці першого тайму — на 19 хвилині, тернополяни провели стрімку контратаку, яка завершилася третім голом у ворота Тимощука.

Другий тайм розпочався оптимістично. Вже на 45 секунді Жаріков зняв "павутиння" з "дев’ятки" воріт гостей. Це наче надало крила футзалістам хмельницької команди і вони продовжили наступати на ворота суперника. На 22 хвилині Грищук та Глас могли не лише зрівняти рахунок, а схилити "шальки терезів" на користь Спортлідера-2. Однак цьому завадив страж воріт гостей. Захопившись атаками, господарі на 24 хвилині пропустили контрвипад тернополян і рахунок став 2:4. А на 28 хвилині — 2:5.

Ще через дві хвилини Агрон-Королівський смак забив двічі й за рахунку 2:7, склалося враження, хмельничани просто зупинилися. І хоч намагалися вони відгратися, але в атаці мало що виходило. Тернополяни ж забили ще один гол (сталося це на 33 хвилині) та спокійно оборонялися, намагаючись здалеку поцілити у порожні ворота господарів. У підсумку більше жодній з команд так і не вдалося забити і фінальна сирена зафіксуваа перемогу тернопольської команди з рахунком 8:2.

Джерело: Спортлідер