Королівський смак здолав Довіру

категорія: Футзал | дата: 21 02 2012

Агрон-Королівський смак 19 лютого здобув перемогу над Довірою із Антонін.

Нагадаємо, що у першому колі команди зустрічалися у Тернополі. Тоді перемогу теж святкували гравці Королівського смаку (7:3). Цього разу наша команда перемогла і на виїзді.

Вже у першому таймі тернополяни здобули відчутну перевагу, володіючи ініціативою. На перерву команди вирушили за рахунку 3:1. А вже після відпочинку Королівський смак буквально "знищив" команду із Хмельниччини. У певний момент гри рахунок став непристойним (8:1), але тернопільська команда все ж розслабилася та пропустила тричі (8:4). Проте фінальний рахунок залишився на користь Королівського смаку (9:5).

Голами у складі Агрону-Королівський смак відзначилися: Юрій Беркита (1), Віталій Паперовський (1), Андрій Когут (2), Олег Палихата (2), Тарас Пліс (3).

У середу, 22 лютого, Королівський смак проведе матч-відповідь у Хмельницькому. У рамках півфіналу кубка Західного регіону тернополяни зустрінуться із Спортлідером-2. Перша гра у Тернополі завершилася бойовою нічиєю (5:5).