Королівський смак "розбив" Ураган-2 та вибрався на третє місце (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футзал | дата: 27 02 2012
Королівський смак

26 лютого у спорткомплексі "Політехнік" Агрон-Королівський смак у рамках Другої ліги приймав івано-франківський Ураган-2.

У першому колі івано-франківська команда вдома завдала Королівському смаку доволі болючої поразки (9:3). Отож, наші футзалісти отримали шанс помститися другому складу Урагану та вийти на "чисте" третє місце. Цікаво, що відтепер одним суперником у тернопільської команди буде менше. Хмельницький Спортлідер-2 знявся зі змагань у Другій лізі. Нагадаємо, що Королівський смак вибив цю команду із розіграшу кубка Західного регіону з міні-футболу.

Королівський смак вирішив не відкладати справу у "довгий ящик" та вразив ворота Урагану-2 вже на перших хвилинах. Це зробив Тарас Пліс, який є одним із кращих бомбардирів команди (1:0). Незабаром точним ударом відмітився Ігор Копцюх, який пробив здалеку (2:0). Загалом Королівський смак демонстрував дисципліновану гру та не дозволяв суперникам створювати гольових моментів.

Погром івано-франківців продовжив капітан — Віталій Паперовський, який після розіграшу ауту наніс невідпорний удар по воротах, а м’яч пройшов між ніг воротарю (3:0). У наступній атаці Паперовський міг робити дубль, але не влучив по воротах. До речі, роль голкіпера у Королівському смаку виконував польовий гравець — Юрій Беркита, який на не рідній для себе позиції демонстрував вдалі дії і кілька разів врятував команду від голу.

Четвертий гол у ворота Урагану-2 влетів від ноги Андрія Когута (4:0), який отримав пас від Тараса Пліса. Але ще до перерви гості один м’яч відіграли. Гравець Урагану сильним ударом поцілив у "дев'ятку" наших воріт (4:1).

Після перерви настав "зоряний час" Тараса Пліса. Спершу "борг" повернув Андрій Когут, який асистував Плісу (5:1), а згодом Тарас скористався результативною передачею від Паперовського (6:1). "Покер" нападник оформив потужним ударом під перекладину (7:1). На останок гості спромоглися забити свій другий гол. Гравець Урагану-2 прямим ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок зустрічі — (7:2).

Після одинадцяти турів Агрон-Королівський смак посідає третє місце у Другій лізі (19 очок). На другому місці із відривом у 3 очки — кам'янець-подільська Октава. Лідер чемпіонату — хмельницький Конфермат.