Королівський смак програв перший фінальний матч кубка Західного регіону

категорія: Футзал | дата: 10 03 2012

10 березня у СК "Політехнік" відбувся перший фінальний матч кубка Західного регіону з міні-футболу. Тернопільський Королівський смак приймав гостей із Хмельницького — Поділля-Конфермат.

Нагадаємо, що фінал цього турніру складається із двох матчів. Перший відбувся у Тернополі, а вже завтра 11 березня гра-відповідь пройде у сусідній області. Конфермат перед домашньою грою отримав серйозну перевагу над тернополянами, обігравши їх з рахунком 5:9. Цікаво, що у складі хмельницького клубу матч провели кілька тернопільських футболістів — Ціх, Кондзьолка, Атласюк, Козелко, які виступають за ФК Тернопіль.

Початок матчу не віщував нічого поганого для Королівського смаку. В одній із перших атак господарів Тарас Пліс прорвався по центру, продавив оборону суперника та відкрив рахунок у грі (1:0). Згодом низку моментів не використали інші футболісти Королівського смаку. Зокрема момент мав Андрій Когут та Сергій Лук'янов, який в падінні не зміг переправити круглого у ворота. Зате гольове чуття не підвело того ж Тараса Пліса, який відгукнувся на чудову передачу Паперовського і вдруге вразив ворота Конфермату (2:0).

Згодом спрацювало відоме футбольне правило — "не забиваєш ти, забивають тобі". Гравці Королівського смаку не реалізували вихід 3 в 1, а за мить гості провели результативну атаку, яка завершилася ударом гравця з розвороту (2:1). Майже відразу гості рахунок таки зрівняли. Після розіграшу штрафного м’яч потрапив до одного із хмельничан, який потужним ударом з правого флангу пробив Михайла Чорного (2:2). Після цього голи почали сипатися у ворота обох команд один за одним. Спершу капітан господарів Віталій Паперовський відзначився після передачі від Копцюха (3:2), а потім своїх земляків засмутив Ігор Козелко, який скористався обрізкою Паламаря (3:3).

До завершення першого тайму хмельницький Конфермат ще двічі розписався у воротах Королівського смаку. У другому епізоді обрізався Сергій Лук'янов (3:5). Наприкінці першої половини гри після удару Олександра Паламаря м’яч потрапив у голкіпера та влучив у перекладину.

Після перерви Конфермат повністю заволодів ігровою ініціативою і затиснув господарів у власному штрафному майданчику. Королівський смак на перших хвилинах другого тайму запам’ятався лише ударом у стійку від Лук'янова. Шостий м’яч у грі гості забили прямим ударом зі штрафного під перекладину (3:6). Також прямий удар зі штрафного став наслідком сьомого голу (3:7). У другій половині другого тайму команди ще двічі обмінялися результативними ударами. Двома голами у складі Королівського смаку відзначився Андрій Когут, який і встановив остаточний рахунок гри (5:9).

11 березня на команди очікує матч-відповідь, який відбудеться у Хмельницькому. Конфермат після перемоги в гостях отримав серйозну перевагу і буде фаворитом гри.