Королівський смак не зміг завоювати кубок Західного регіону з міні-футболу

категорія: Футзал | дата: 11 03 2012

Фінал кубка Західного регіону, що складався з двох матчів 11 березня завершився у Хмельницькому.

Днем раніше, перша гра за участю Королівського смаку та Поділля-Конфермат відбулася у Тернополі і принесла перемогу гостям (5:9). З надією на реванш наша команда наступного дня вирушила у сусідній обласний центр, але знову програла.

До перерви команди забили на двох 6 голів і рахунок був нічийним (3:3). За словами очевидців матчу, команди діяли на рівних. Проте після перерви більш точними були футболісти Конфермату, які забили на два голи більше і звели гру до перемоги (8:6). Голами у команди з Тернополя відзначилися Віталій Паперовський, Ігор Копцюх, Юрій Беркита, Олег Палихата та двічі Тарас Пліс.

Таким чином із загальним результатом (17:11) володарем кубка Західного регіону з міні-футболу став хмельницький Поділля-Конфермат. Наш Королівський смак задовольнився званням фіналіста турніру.