Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Нам потрібно працювати над завершенням атак"

категорія: Футбол | дата: 17 04 2013 | переглядів: 765
Ігор Яворський:

Наставник тернопільської Ниви прокоментував переможний матч в Овідіополі, де з рахунком (0:3) був битий Реал Фарм.

— Приємно здивувало футбольне поле, яке було в ідеальному стані — широке, рівне, зелене, доглянуте. Все, як у командах майстрів. Здивував і Овідіополь. Місто прибране, дерева побілені, у людей святковий настрій, здавалося, що місто спеціально готувалося до приїзду тернопільської Ниви. Єдиний мінус — сильний вітер. Під час матчу він то збільшувався, то спадав, тому відчувався деякий дискомфорт.

— Уже на початку матчу Ви зіштовхнулися з кадровою проблемою?

— Травма Швеця до певної міри додала клопотів, але не змінила кардинальної ситуації на футбольному полі. Гравці Ниви і далі контролювали ситуацію, а Реал Фарм зрідка огризався. Скажімо, якщо в Ниви було як мінімум п'ять гольових моментів, то господарі спромоглися лише на один. На 35 хвилині після прострільної передачі наш воротар Андрій Новак, намагаючись дотягнутися до м'яча, упустив його з рук, але свого кіпера підстрахував Віктор Яневич.

— Натомість у другому таймі все стало на свої місця.

— Коли забили спочатку перший гол з пенальті, а потім і другий, стало грати легше. Хоча в мене є претензії до своїх підопічних, які не реалізували такі моменти, які на підготовчих зборах вдавалося завершувати результативними  ударами. До прикладу, три футболісти Ниви виходили проти одного оборонця, але не зуміли вразити ворота. На щастя, наприкінці матчу гравці Ниви відзначилися ще двічі і довели матч до комфортного рахунку. Не дивлячись на прийнятний результат, мене не може не турбувати низька реалізація гольових моментів, тому нам потрібно працювати над завершенням атак, щоб грати у результативний футбол, який так подобається тернопільським вболівальникам.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook