Про нас
увійти

Василь Івегеш: "У Чернігів однозначно їдемо за очками"

категорія: Футбол | дата: 17 04 2013 | переглядів: 789
Василь Івегеш:

Головний тренер ФК Тернопіль поділився враженнями від матчу проти Скали, а також прокоментував наступний матч своєї команди.

— Стан поля, безумовно, вплинув на якість гри, — каже головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш. — Через це нам не вдалося реалізувати кількох моментів. Але як склалася б гра, якби поле було у хорошому стані, — теж невідомо.

Тернопільські футболісти протягом усієї гри переважали суперника. Скала створила біля воріт новачка ФК Тернопіль Миколи Плетеницького кілька моментів, але дебютант відстояв свої ворота "сухими". Натомість тернополяни вийшли вперед у першому таймі, коли з передачі Богдана Семенця ворота розстріляв Ігор Сороцький. У другому таймі земляки створили ще низку моментів, але жоден із них реалізувати не змогли.

— Результат є і це — найголовніше, — додає Василь Івегеш. — Наші хлопці показали характер, волю до перемоги. Гадаю, ми більше хотіли перемогти. Саме тому результат — на нашу користь.

Наступного тижня на муніципальну команду очікує ще один відповідальний матч. Команда Василя Івегеша на виїзді протистоятиме чернігівській Десні — лідеру чемпіонату.

Нагадаємо, торік чернігівці завдали ФК Тернопіль дві поразки. Тож наші гравці прагнуть тепер узяти реванш.

— У Чернігів однозначно їдемо за очками, — стверджує наставник "муніципалів". — Ми стежили за останнім матчем Десни у Черкасах. Там вони програли. У цієї команди теж є слабкі сторони. Ми постараємося їх використати. Налаштовуємося на те, щоб взяти хоча б одне очко, але будемо намагатися перемогти.

За матеріалами 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook