Про нас
увійти

Через відсутність умов в Тернополі, Нива поїхала тренуватися на Закарпаття

категорія: Футбол | дата: 16 04 2013 | переглядів: 874
Через відсутність умов в Тернополі, Нива поїхала тренуватися на Закарпаття

Напередодні надпринципового протистояння тернопільської Ниви проти Славутича головний тренер тернополян Ігор Яворський розповів клубній прес-службі, як команда готуватиметься на цю гру.

— Чи визначились, яку тактику Нива буде застосовувати у грі проти черкащан?

— Все залежатиме від стану футбольного поля. Побачивши центральний стадіон у Тернополі, я був шокований. Стан тернопільського газону можу назвати не інакше, як город, де варто садити картоплю, а не грати у футбол. У футболі я вже 35 років і вперше бачу, що можна грати офіційні матчі чемпіонату на такому полі-городі. Тому не знаю, як ми будемо гарти у неділю, 21 квітня, проти черкаського Славутича. Для нашої команди, яка грає у технічний, швидкісний футбол — це велика проблема. На мою думку, такий газон більше на користь нашому супернику. Адже будь-якій команді, яка відбивається, за таких умов грати простіше. Тому сподіваюся, що якимось чином газон стадіону до неділі приведуть до порядку.

— Де готуватиметься Нива до матчу зі Славутичем?

— Ми об'їхали всі стадіони в окрузі Тернополя. Одні, скажімо в Товстолузі, стоять у воді, інші - не придатні навіть для проведення тренувань. Тому ми вирішили виїхати на чотири дні в одне із сіл поблизу Мукачевого, де нам по прийнятній ціні запропонували проживання і харчування плюс безкоштовні тренування на футбольному полі. Тому ми в понеділок, 15 квітня, туди виїхали і в п'ятницю ввечері повернемося до Тернополя. У суботу проведемо одне нормальне тренування вже у Тернополі, заїдемо на стадіон, щоб підібрати взуття, і в неділю будемо безпосередньо готуватися до матчу.

— Окрім стану футбольного поля, з якими проблеми зіткнулися тренери Ниви на сьогоднішній день?

— Головна проблема — відсутність травмованого Ігоря Швеця. Точно не можна сказати,  скільки матчів він буде поза футболом, але, на мою думку, у найближчий місяць Швець нам не помічник. Маємо й іншу проблему, окрім Швеця, пропустить гру із Славутичем і захисник Ільків, який в Овідіополі отримав жовту картку і через перебір попереджень змушений буде пропустити цей матч. Водночас зазначу, що на його позицію є футболісти, які готової вийти і надійно зіграти.

— Те, що земляки з ФК Тернопіль перемогли Скалу, — для Ниви позитив?

— Мене цікавить, як грає ФК Тернопіль, виключно як вболівальника.  Нас цікавлять, як ми граємо, і ми аналізуємо свою гру, для нас головне, щоб вболівальники, які приходять на матчі Ниви, отримали від гри задоволення. Хоча, звичайно, я задоволений, що ФК Тернопіль обіграв Скалу, адже живемо в одну місті, маємо друзів, знайомих і це нормальне явище.

— Якщо дивитися стратегічно, перемога Славутича на лідером Десною (1:0) для Ниви це плюс чи мінус?

— Очки тієї чи іншої команди будемо рахувати в кінці чемпіонату. Ми просто дивимось на ситуацію, яка є сьогодні у турнірній таблиці, хто скільки має очок, хто скільки має перемог, як сьогодні грають наші головні конкуренти — Чернігів і Черкаси. А в кінці сезону будемо дивитися на плюси і мінуси...

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook