Нива: мінімальна перемога у Хмельницькому

категорія: Футбол | дата: 20 11 2012

Тернопільська Нива завдяки голу капітана Миколи Лазорика зберегла за собою другу позицію у чемпіонаті Другої ліги.

До Хмельницького підопічні Ігоря Яворського вирушали лише за перемогою. Адже щоб виконати свою мету — фінішувати другою, Ниві потрібні були три очки. Але у матчі з місцевим Динамо легкої долі для гостей ніхто не обіцяв.

Вже звично Нива зіграла на дуже поганому полі, яке було схоже на те "болото", яке спостерігалося у Плисках. За таких умов розраховувати на швидкісні дії футболістів було важко, а тому протягом матчу гра була дуже в'язкою та повільною.

Нива на старті матчу спробувала захопити ініціативу. Гості повністю перегравали опонентів у центрі поля та "закидали" м'ячі на форвардів — Кабанова та Османова, які вже у третьому матчі поспіль виходять в парі. І якщо молодий Османов був не надто помітним, то екс-футболіст збірної України кілька моментів таки створив.

Загалом у Ниви було два по-справжньому гольові моменти. Перший на пару створили Кабанов та Маткевич. Перший скинув під удар, а другий головою з близької відстані не зумів точно пробити по воротах хмельницького клубу. А от другий момент гості таки реалізували. На останніх хвилинах першого тайму навісом від Ігоря Гребінського скористався капітан Микола Лазорик, який змінив цифри на табло (0:1).

Другий тайм, крім сутички між футболістами обох команд, нічим не запам'ятався. На двох суперники створили кілька напів-моментів. Фактор поганого поля, а також морозяної погоди зробив своє. Благо Нива зуміла втримати перевагу та залишила за собою друге місце у турнірній таблиці.