Швидкий гол виводить Ниву на друге місце (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 11 11 2012

У 20-му турі тернопільська Нива мінімально здолала стрийську Скалу вдома. Перемога дозволила команді Ігоря Яворського вперше у сезоні піднятися на другу сходинку Другої ліги.

"Інший результат окрім перемоги нас не влаштує" — так сказав наставник тернопільської Ниви напередодні гри з географічними сусідами. Ситуація у турнірній таблиці склалася таким чином, що Нива у разі перемоги над Скалою та втрати очок ФК Тернопіль, могла одразу ж піднятися на другу сходинку. Тому футболісти повинні були зробити все можливе, щоб досягти позитивного результату.

До речі, за день до матчу у Тернополі з'явилася інформація, що Скала після матчу припинить своє існування через проблеми з фінансами. Подальша доля цього клубу ще невідома, але схоже що до зимової перерви стрияни таки "дотягнуть".

За справу жовто-зелені, які вперше у сезоні вийшли у звичних кольорах, взялися з перших секунд матчу. Одразу ж у роботу включилися флангові півзахисники Ниви, які стали загружати м’ячі на форвардів — Кабанова та Османова, які вдруге поспіль вийшли у тандемі зі старту. На 6-ій хвилині форварди господарів створили взяття воріт.

Після передачі кутового Тарас Кабанов випередив воротаря та перекинув м’яч через нього. А Редван Османов, який вже чатував на дальній стійці, забив вже у пусті ворота (1:0).

Футболісти Скали у відповідь організували кілька напів-моментів, але крім неточних ударів здалеку нічим не запам’яталися. Натомість Нива до кінця першого тайму мала ще дві стовідсоткові нагоди. В обох випадках забивати повинен був Кабанов. Спершу голкіпера гостей від другого голу врятувала поперечка, а згодом вже сам Тарас не влучив фактично у пусті ворота.

Другий тайм розпочався з удару Віталія Дністряна, який перевірив на міцність поперечину воріт Новака. А згодом вже голкіпер Ниви чудом врятував команду, відбивши підступний удар гравця Скали. Після такого "холодного душу" Нива теж створила низку моментів, але пробити кіпера Скали більше не судилося.

З середини другого тайму гра перейшла у дуже спокійне русло — гравці "катали" м’яч аж до завершення гри. Єдиний яскравий епізод це вилучення стриянина Романа Козака, який за хвилину умудрився отримати дві жовті картки.

(1:0) — Нива виходить на таке бажане друге місце і суттєво збільшує свої шанси на вихід у Першу лігу.