Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Всі футболісти строго виконували покладені на них завдання"

категорія: Футбол | дата: 06 11 2012
Ігор Яворський:

Коментар головного тренера тернопільської Ниви Ігоря Яворського після матчу у Плисках, де команда перемогла Єдність (0:2).

— Гравцям Ниви було важко пристосуватися до вологого поля. Якщо зі сторони газон видавалося рівним, то ступивши на нього, під ногами була вода. Через невеликий проміжок часу від стартового свистка футбольне поле перетворилося на суцільне болото. За таких умов на перший план виходили фізичні кондиції гравців та їх бійцівські якості, які виявилися кращими в моїх підопічних. Тернополяни володіли беззаперечною перевагою, а суперник лише зрідка переходив центр поля. Приємно було бачити, як всі футболісти, починаючи від воротаря та захисників і закінчуючи форвардами строго виконували покладені на них завдання. Хлопці хотіли показати хорошу гру ще й через те, що на матчі були присутні заступник губернатора та президент ФК Нива.

— На відміну від попередніх матчів гравці Ниви з однаковим успіхом грали, як у першому таймі, так і в другому…

— Я теж дещо побоювався другого тайму, щоб футболісти не підсіли, але цього не сталося. Навпаки, в другій 45-хвилинці гравці діяли ще впевненіше, немов би не було важкого першого тайму.

— Нива багато створила моментів, але зуміла тільки раз відзначитися з гри. В чому причина?

— Гравці Ниви створили, як мінімум п'ять-шість 100% гольових моментів, але от з їх реалізацією маємо проблеми. Тут питання, як до самих футболістів, їх психології, так і до газону, який заважав технічним гравців тернопільської команди втілювати в голи створені моменти.

— Перше пенальті пробивав Войтович і не зумів відзначитися голом. Юрій у Ниви штатний пенальтист?

— Войтович до звітного матчу двічі був точним пробиваючи пенальті. Тому не було змісту, щоб одинадцятиметровий пробивав хтось інший. Однак, очевидно, суперник продивлявся відеозаписи ігор за участю Ниви і їхньому воротарю відомо, як пробиває пенальті Юрій. Він пробив у той ж кут, що й два попередніх удари. Воротар знаючи про це і зреагував на удар Войтовича.

— Після цієї перемоги можна сказати, що Нива гарантувала собі місце в першій шістці?

— Про це навіть мова не йшла. Потрапляння до шістки — це не наше завдання. Тренери націлюють футболістів, щоб піти на зимову перерву з другого місця.

— Як команда готуватиметься до відповідального домашнього матчу зі Скалою?

— За 12 днів футболісти провели три складних поєдинки. Після Єдності даємо гравцям два дні відпочинку, а далі цілеспрямовано в режимі одноразових тренувань готуватимемося до матчу зі стрийською Скалою. На цей поєдинок особливо налаштовувати футболістів не потрібно, всі знають, що доведеться грати з прямим конкурентом, отож жоден інший результат окрім перемоги нас не влаштує.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook