Нива не зуміла пройти Севастополь (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 02 11 2012

Приїзд підопічних Олега Кононова у Тернопіль викликав чималий ажіотаж серед публіки. Нехай вболівальники не побачили на стадіоні команду Прем’єр-ліги, але на трибунах був аншлаг.

Наставник Ниви Ігор Яворський перед матчем зазначив, що у команді є певні кадрові проблеми і футболістам буде не просто відновити сили після важкої гри проти ФК Тернопіль. Проте у стартовому складі господарів вийшли всі найсильніші футболісти, включно з Сергієм Кушкою. Щоправда форвард перебував у не найкращих кондиціях, тому ще до перерви уступив місце на полі Олександру Лакусті.

У складі суперників теж не обійшлося без сюрпризів. Лідер нападу Севастополя Сергій Кузнєцов не потрапив навіть у заявку на матч. Його замінив молодий Володимир Коваль, зігравши не гірше свого досвідченого колеги. Ігор Дуляй, який напередодні отримав мікротравму, теж був присутнім на полі зі стартових хвилин.

Саме гості були відвертими фаворитами матчу, що вони і довели вже на стартових хвилинах, коли рахунок відкрив Коваль. Це Неплях отримавши передачу від партнера, навісив з правого флангу у район одинадцятиметрової позначки. А молодий форвард Севастополя, перебуваючи під наглядом Лівіцького та Лазорика, головою перекинув Новака (0:1). Центральні оборонці Ниви відверто проспали цей епізод, за що були покарані миттєво.

З надією відігратися Нива пішла вперед. Проте всі намагання господарів провести толкову атаку були марними. Оборона Севастополя, на відміну від наших захисників, діяла безпомилково. За таких обставин єдиним порятунком для жовто-зелених були спроби дальніх ударів та стандартні положення. Протягом першого тайму здалеку стріляли Антонюк, Кабанов та Кушка. Останній був найближчим до своєї мети, але м’яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки воріт Костянтина Махновського. Ще одну нагоду не використав Маткевич, який зі штрафного удару пробив по "горобцях" .

Гості, відбивши кілька атак Ниви, продовжили наступ на володіння Новака. По черзі воротам тернопільської команди загрожували ледь не всі футболісти Севастополя. Найнебезпечнішими були удари від Артура Карнози, Маріуша Левандовські та Олександра Караваєва. У всіх епізодах неймовірну реакцію продемонстрував голкіпер Ниви Андрій Новак. Саме йому повинні завдячувати партнери, які відверто не встигали закривати гравців Севастополя.

Після перерви гості знову пішли вперед і знову забили швидкий гол команді Яворського. Як і у епізоді з першим голом, вина лежить на захисниках Ниви. Вони знову залишили на одинці Коваля, який з льоту переправив круглого у сітку після навісу від Танчика (0:2).

У відповідь організувати свою атаку господарі не зуміли. Ниві знову довелося відійти на свою половину поля та оборонятися. Лише зрідка тернополяни виходили у контратаки, але ці спроби результату не приносили.

Натомість Севастополь мав, як мінімум, 5-6 реальних моментів щоб збільшити рахунок. Лише два рази Коваль не реалізував вихід сам-на-сам з Новаком. У першому випадку форвард пробив засильно, а у другому врятував кіпер Ниви.

Кінцівку матчу команди провели спокійно. Гості повністю контролювали хід гри та до останнього намагалися забити. Однак, більш ніж 2 рази це їм зробити не вдалося. Цілком прогнозована перемога Севастополя, який заслужено виходить в чвертьфінал кубка України, де зіграє проти Таврії.

Нива хоча й старалася, але побороти такого суперника підопічним Ігоря Яворського поки не до снаги. Всі сили тепер потрібно зосередити на Другій лізі, де боротьба за підвищення у класі перебуває у самому розпалі.