Про нас
увійти

Василь Івегеш: "У матчах з Нивою не можемо перебороти симптом "старшого брата"

категорія: Футбол | дата: 30 10 2012
Василь Івегеш:

Після поразки від тернопільської Ниви (0:2) своїми враженнями про гру поділився головний тренер "городян" Василь Івегеш.

— Якщо взяти по грі, то можу сказати що ми ще у кожному з двох матчів проведених з Нивою не можемо перебороти симптом "старшого брата". Як бачимо вийшли ми на цей матч з певним острахом, і це не було схоже на нашу команду зразка останніх матчів. У тих зустрічах як ми пам’ятаємо могли непогано контролювати м’яч, нагнітати ситуацію біля воріт суперника — сьогодні ж такого не було. Тому все закономірно — план на гру ми не виконали. Ну і крім того зламав нашу гру гол у роздягальню... хоча й не в моїй компетенції коментувати дії арбітрів, але вважаю що перед атакою в якій було призначено пенальті був фол в центрі поля проти нашого гравця, який проігнорував арбітр.

У другому таймі програючи за ходом гри нам вже було складніше — здоганяти Тернополю завжди складно, адже попередні п’ять ігор нам вдалось зіграти на нуль.. Ну і в кінці матчу вже всю інтригу зняв абсурдно пропущений гол. Хочу привітати Ниву яка ставить перед собою амбіційні плани з перемогою — нам їх успіхи теж приємні. Побажаю також успішно зіграти і в кубковій грі з Севастополем. 

— Наступний суперник Тернополя, херсонський Кристал зараз показує непогану гру...

— Однозначно налаштовуємось на складний поєдинок. Окрім того ускладнює наше завдання те, що не зможе через перебір карток зіграти Василь Чорний, Степан Клекот. Також "на уколах" вийшов Богданов.. однак будемо грати виходячи із тих можливостей, які у нас є.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook