ФК Тернопіль перемагає та піднімається на друге місце (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 22 10 2012

Футбольний клуб Тернопіль у 17-му турі Другої ліги з мінімальним рахунком (1:0) здобув домашню перемогу над столичною Оболонню-2. Осічки суперників дозволили муніципалам піднятися на другу сходинку у турнірній таблиці.

До матчу та і, власне, за ходом самого матчу проти столичної Оболоні-2 підопічні Івегеша були фаворитами. Рішуче налаштовані на перемогу тернополяни зі стартовим свистком рефері зі Львова насіли на ворота суперників. Господарі повністю взяли гру під контроль та змусили киян діяти на відбій. Слід зазначити, що відбиватися гостям сяк-так вдавалося. Футболісти Оболоні-2 не цуралися фолити поблизу власного штрафного майданчику, а тому у першому таймі муніципали виконали значну кількість штрафних ударів.

Найбільше роботи було у голкіпера київського клубу — Віталія Онопка. Спочатку йому довелося "витягувати" удар через себе від Семенця, який у такому стилі забивав стрийській Скалі. А згодом неймовірна реакція воротаря врятувала Оболонь після удару Ігоря  Козелка з близької відстані. Апогеєм "розстрілу" голкіпера став ще один удар через себе у виконанні Сороцького. Але і тут кіпер був на висоті, перевівши м’яч на кутовий.

Здавалося, що за такої гри тернополяни от-от таки заштовхають м’яч у сітку воріт Онопка, але у відповідь ледь не пропустили у власні ворота. Одна з нечисленних контратак Оболоні-2 завершилася проходом Шевчука по правому фланзі та прострілом у штрафний майданчик. На передачу партнера набігав Кучеренко та впритул розстрілював Данковича, який у відповідь на дії свого візаві впорався з цим ударом.

Крім цього футболісти Оболоні-2 у першому таймі запам’яталися лише трьома жовтими картками за розмову із арбітром. Важко і порахувати скільки разів у першому таймі лунав свисток рефері, який восновному фіксував порушення з боку "пивоварів".

Осада воріт Оболоні-2 продовжилася і з початком другого тайму. У епізоді, коли рахунок розмочив Богдан Семенець, тепер майстерність голкіпера киян не врятувала. Прохід Дубчака по правому фланзі, скидка головою на Семенця і тому нічого не залишалося, як вразити пусті ворота Онопка (1:0).

Забивши гол, футболісти з Тернополя чомусь заспокоїлися і вже не так активно йшли вперед. Це надало змогу гостям перехопити ініціативу і спробувати вирівняти рахунок на табло. Але киянам перш за все не вистачало гостроти у атаці. Нібито м’яч доходив до штрафного майданчика Тернополя та завершувати було нікому. Зовсім непомітним був колишній футболіст тернопільської Ниви Олександр Семенюк, який діяв на вістрі атаки Оболоні-2.

Єдину нагоду рахунок зрівняти у середині другого тайму втратив лідер столичної команди Юрій Яковенко. Він гарматним ударом низом вистрілив зі штрафного по центру воріт. ФК Тернопіль врятувала лише неабияка реакція Данковича, який ногою відвів загрозу від воріт. А наприкінці матчу гості встановили абсолютний рекорд, отримавши і четверту жовту картку за розмови із арбітром. Вже після завершення гри свою правоту рефері пробували довести і тренери Оболоні, але на підсумковий рахунок це не вплинуло.

ФК Тернопіль здобув п’яту поспіль перемогу у чемпіонаті. Зважаючи на те, що Нива та Реал Фарм очки втратили, а Скала тур пропускала, підопічні Василя Івегеша застрибнули на другу позицію.