ФК Тернопіль – Скала 3:0. Муніципали продовжують кувати перемоги (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 16 10 2012

У 15-му турі Другої ліги футбольний клуб Тернопіль на власному полі розібрався зі стрийською Скалою.

"Хлопчиків для биття" у поєдинку Тернополя та Скали напередодні гри, здавалось, не буде. Господарі поля, які повністю освоїлися на новому для себе рівні, в останніх турах розірвали Славутич та Єдність. А Скала, хоча і не демонструвала яскравих результатів, але стабільно набирала очки та вибралася на високу для себе другу позицію. Останньої поразки у чемпіонаті стрияни зазнавали якраз від команди Василя Івегеша і були налаштовані таки відібрати очки у грізного дебютанта.

Стартові хвилини матчу пройшли під диктовку Тернополя. Команда захопила середину поля та навантажувала м’ячі у штрафний майданчик. Природно, що Скала була змушена побудувати гру на контратаках, але й вони були нейтралізовані захисниками та голкіпером. Активно у складі гостей діяв екс-тернополянин Пришнівський, але у тіні знаходився кращий бомбардир Скали Василь Цюцюра.

Зате на повну потужність діла головна ударна сила Тернополя — Богдан Семенець. Форвард постійно перебував попереду, а партнери раз-по-раз намагалися вивести його на побачення з Василем Шпуком. В одній із таких спроб Семенець перекидав кіпера, який далеко вийшов з воріт, але останній неймовірним чином зреагував на удар та перевів на кутовий.

Одразу після цього епізоду, ініціатива перейшла до Скали. Проте три поспіль кутових та потужний удар зі штрафного не принесли підопічним Володимира Реви результату. Кинувши всі сили на атаку, гості цілком забули про оборону своїх воріт і наприкінці тайму за неуважність покарав Віталій Богданов. Форвард муніципального клубу залишився без опіки на лінії воротарського майданчика і забив свій шостий гол у чемпіонаті (1:0), випередивши за цим показником Богдана Семенця.

Але залишатися одноосібним лідером Тернополя за забитими голами Віталію Богданову судилося не довго. На початку другого тайму Богдан Семенець красивим ударом "ножицями" теж вшосте відзначився у чемпіонаті та змінив рахунок на табло (2:0).

Скала відповіла кількома небезпечними моментами біля воріт Данковича, але реалізація стриян суттєво підводила. Натомість Богдан Семенець міг оформити дубль у середині другого тайму, але втратив м’яч у штрафному майданчику. Під завісу матчу гра заспокоїлась — далася взнаки втома футболістів. Водночас на перший план вийшли "свіжі" гравці, які з'явилися на полі у другому таймі. Один із таких — Сергій Полянчук на 90 хвилині матчу не втратив нагоду остаточно поховати Скалу, забивши після подачі з кутового (3:0).

Перемога дозволила Тернополю піднятися на п’яте місце у турнірній таблиці та обійти земляків з Ниви, які відстають на одне очко. Не менш вражає і статистика муніципалів в останніх трьох зустрічах: три перемоги та різниця м’ячів 10:0.