ФК Тернопіль – СКА. "Мокра" нічия (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 21 09 2012
ФК Тернопіль – СКА.

В останньому матчі першого кола Другої ліги ФК Тернопіль вдома розписав нічию з одеським СКА. Гру супроводжував дощ, який завадив обом командам показати змістовний футбол.

СКА та ФК Тернопіль в останніх матчах не надто тішили своїх прихильників перемогами. Тернополяни програли лідерам — Десні та Реал Фарму із однаковим рахунком (2:1), а СКА в останньому турі був розбитий черкаським Славутичем (3:0). Для городян цей матч був прекрасним шансом перервати свою програшну серію, а також здобути першу домашню перемогу у Другій лізі.

На правах господарів, "муніципали" захопили ініціативу. На старті поєдинку підопічні Івегеша завдали кілька ударів здалеку та їм бракувало точності. Небезпечно пробивав зі штрафного Ігор Курило, але голкіпер СКА Андрій Череднюк у карколомному стрибку м’яч відбив. Гості теж відповіли дальнім ударом у виконанні Леонова, але, як і у випадку з гравцями Тернополя, він був вкрай неточним.

Більшу половину першого тайму м’яч тримався у центрі поля, без загострень. Суттєво на якість гри вплинув дощ, який не припинявся. За таких обставни особливо небезпечними були стандартні положення і у одному із таких епізодів рахунок відкрив одесит Дмитро Жевлаков. Після подачі корнера футболіст СКА був найспритнішим у штрафному майданчику та головою розстріляв Романа Данковича (0:1).

ФК Тернопіль "прокинувся" лише під завісу першого тайму та втратив дві стовідсоткові нагоди для взяття воріт. Спершу воротаря СКА розстрілював Сергій Атласюк, але страж воріт одеських "армійців" неймовірним чином зреагував на удар з кількох метрів. У наступній атаці зрівнювати рахунок міг Василь Чорний. Після удару Богданова м’яч влучив у стійку та відскочив до Чорного, який опинився сам-на-сам з голкіпером. На жаль, переграти його форварду ФК Тернопіль не вдалося.

По перерві Тернопіль повністю взяв гру у свої руки та контролював м’яч. Гості багато фолили біля власного штрафного майданчика та старалися контратакувати. Підопічні Івегеша хоча й переважали суперника, але створити біль-менш толкових моментів біля воріт Череднюка не виходило. Не йшли цього разу штрафні удари у Богданова, а попереду Богдан Семенець ніяк не міг вийти на оперативний простір.

У другому таймі дощ посилився і це ще більше вплинуло на гру. І коли до завершення матчу залишалося зіграти лише доданий арбітром час, ФК Тернопіль домігся свого. При цьому гол капітана Андрія Кондзьолки один в один нагадував взяття воріт у першому таймі гравцем СКА. Подача з кутового і капітан головою переправив круглого у ворота (1:1). Цілком справедлива нічия.

До речі, по завершенні матчу капітан ФК Тернопіль Андрій Кондзьолка отримав приз від однієї із страхових компаній, як кращий гравець матчу.