Кристал – ФК Тернопіль. Реванш взято (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 31 08 2012

Футбольний клуб Тернопіль таки помстився херсонському Кристалу за поразку у кубку України. У 8-му турі Другої ліги підопічні Василя Івегеша в гостях здобули вольову перемогу на останніх хвилинах зустрічі.

У гості до херсонського Кристалу футболісти муніципального футбольного клубу Тернопіль приїхали вже вдруге цього року. 25 липня на цьому ж стадіоні команди сперечалися за вихід до другого етапу кубка України. Тоді сильнішими були господарі, які на гол Трофімчука з пенальті відповіли одразу трьома взяттями воріт Данковича. Цього разу повторити свій успіх підопічним Руслана Новікова не вдалося, хоча саме вони вже на 8-ій хвилині матчу повели у рахунку.

Швидка атака херсонців по правому флангу завершилася точним ударом Олексія Мазуренка (1:0). До речі, у кубковій грі 33-річний півзахисник Кристалу теж розписувався у воротах Романа Данковича, але тоді він реалізував пенальті.

Загалом перші хвилини зустрічі обидві команди провели у атаках. Зі старту футболісти почали "вмикати" швидкості та створювати небезпечні моменти біля воріт один одного. Тернополяни спробували відігратися зусиллями Ігоря Козелка, але його дальній удар виявився надто неточним. У відповідь вже Кузнєцов з близької відстані розстрілював голкіпера гостей, але круглий пройшов повз стійку.

Згодом команди ще раз обмінялися ударами. Спершу м’яч після пострілу гравця Тернополя влучив у стійку воріт капітана Кристалу Дениса Касперовича, а за кілька хвилин у м’яч знайшов на своєму шляху стійку наших воріт. На заключних хвилинах першого тайму господарі поля спробували створити ще кілька небезпечних випадів, але двічі футболісти Кристалу з убивчих позиції влучали у воротаря тернополян.

І якщо у першій половині зустрічі обидві команди діяли активно та атакували, то у другій це вдавалося робити лише гравцям ФК Тернопіль. Гра муніципалів особливо пожвавилася після подвійної заміни. Замість Куріцького та Полянчука на полі з'явилися Гаврилюк та Богданов. Останній став автором результативного удару на 72-ій хвилині гри. Віталій Богданов реалізував штрафний удар, зрівнявши рахунок у матчі (1:1)

А коли здавалось, що гра завершиться логічною нічиєю, своє вагоме слово сказав кращий бомбардир Тернополя Богдан Семенець. Форвард повернувся після дискваліфікації та одразу ж своїм ударом на доданих арбітром хвилинах приніс перемогу тернополянам (1:2). Тепер у активі молодого нападника 4 точні удари у чемпіонаті.

Отож, ФК Тернопіль не без проблем реваншувався за кубкову поразку і набирає 10 очок. А Кристал зазнав вже шостої поразки у чемпіонаті та продовжує перебувати на дні турнірної таблиці з одним очком у активі.