Про нас
увійти

Василь Івегеш: "Пік форми ФК Тернопіль припаде на осінні місяці"

категорія: Футбол | дата: 24 08 2012
Василь Івегеш:

За кілька днів до історичного, першого тернопільського дербі своїми думками стосовно пройденого шляху, та найближчих перспектив поділився головний тренер Тернополя Василь Івегеш. За словами керманича — особливого ажіотажу перед матчем з Нивою немає, втім складати зброю перед "старшим братом" команда не буде.

— Уже шість турів пройшло після старту Другої ліги.. чи задоволені ви виступами своєї команди, і місцем яке вона посідає?

— Звичайно, старт у нас був важкий.. перші два тури чемпіонату, і кубовий матч у Херсоні ми провели відверто невдало. Але, яке ви вже можете побачити — за останні три тури нам вдалось перебудуватись. Вже оцінили що таке Друга ліга, зрозуміли що просто з "шаблями на танки" йти тут не можна. Тому останні матчі ми вже провели значно краще, і добились відповідного результату. Звичайно, поки що ми виграємо тільки на виїзді, хочемо щоб і наші уболівальники і в домашньому матчі побачили перемогу, але як воно буде.. докладемо усіх зусиль щоб сталось воно як можна швидше.

— Чи можна сказати що команда наразі прогресує, та з туру в тур лише виходить на свої кращі ігрові кондиції?

— Як ми знаємо, ФК Тернопіль раніше був аматорською командою, і так сталось що у серпні ми майже не мали ігрової практики. Чемпіонат області закінчувався як правило у липні, студентська ліга стартувала у вересні. А серпень у нас був "курортним" місяцем — були турніри в Одесі, де ми турніри поєднували з відпочинком. А цього разу як бачимо вже все сталось по-іншому, і замість моря ми отримали важкі матчі у Другій лізі. Але той "перехідний" період вже фактично позаду, і я знаю, що наш пік форми припадає на осінні місяці. Тому вірю, що ми і надалі будемо прогресувати.

— Після втрати Богдана Семенеця, який був вилучений у матчі з Оболонню-2 чи є напрацювання хто зможе його замінити на вістрі атаки у матчі з Нивою?

— Звичайно у футболі є замінні, а є незамінні гравці. Як би не було — Богдан Семенець для нас дуже значуща втрата. Поки що однозначно важко сказати хто зможе його замінити, адже ми лише приступили до тренувального процесу. Перед матчем з Нивою ніякого особливого ажіотажу у нас немає — працюємо у тому ж руслі, що і завжди. Проте ми розуміємо, що для нас це домашній матч, тому це додаткова мотивація для гравців зіграти добре, та показати відповідний результат.

— Наскільки нам відомо Ігор Козелко не проходив з командою повноцінних перед сезонних зборів — чи готовий він повноцінно до сезону?

— Попри те, що Ігор не грав за нас у стартових матчах — він з нами провів усі тренувальні збори. Він постійно був біля команди та ми намагались задіяти його у всіх матчах де цього дозволяв регламент. Тому не можна сказати, що він готовий до сезону менш, аніж решту гравців. Крім того — у нас він один з найдосвідченіших футболістів, який вже успішно пограв у різних лігах.

— Нива за кілька днів до дербі проведе матч з Зіркою на кубок України, у той час як в Тернополя буде додатковий вихідний. Чи можна сказати що "городяни" таким чином підійдуть до матчу більш свіжими?

— На рахунок того думка неоднозначна. Тернопіль у своєму мікроциклі готується до матчу, і також в четвер проводить двохсторонню гру. Хоча звичайно ми розуміємо, що тренувальний матч і календарна кубкова гра — це велика різниця. Ми також усвідомлюємо, що Нива наразі це наш "старший брат" — команда із дуже хорошим підбором виконавців, і нам приємно зіграти проти такої команди. Хочу ще сказати що сьогоднішні тренери Ниви Ігор Яворський та Михайло Дунець свого часу відіграли значну роль у моєму футбольному житті. І думаю я як футболіст не розчарував їх. Тепер вже б я хотів не розчарувати їх як тренер.

Джерело: ФК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook