Реал Фарм – ФК Тернопіль. І штучне поле не допомогло

категорія: Футбол | дата: 18 09 2012

У 10-му турі футбольний клуб Тернопіль склав зброю перед южненським Реал Фармом. Головним героєм матчу став півзахисник "фармацевтів" Віталій Старовик.

Реал Фарм та ФК Тернопіль до очного протистояння були сусідами у турнірній таблиці. Підопічні Василя Івегеша у разі успішного результату у Южному могли обійти суперників та за певного збігу обставин навіть піднятися на третє місце, але не судилося. Не допоміг тернополянам навіть той факт, що команди грали на штучному полі, яке є "козирем" ФК Тернопіль.

У першому таймі глядачі місцевого стадіону побачили лише один гол. Його автором став досвідчений Віталій Старовик. При цьому ветеран засмутив гостей з Тернополя на передостанній хвилині першого тайму (1:0).

Після перерви гра пожвавішала. У обох команд були чудові шанси для взяття воріт. На 71-ій хвилині цим вдруге у матчі скористався Старовик (2:0). Надію ФК Тернопіль подарував капітан команди Андрій Кондзьолка. За десять хвилин до завершення матчу його точний удар змінив рахунок на табло (2:1).

Більше у цій грі команди не забивали, хоча футболісти Реал Фарму змарнували стовідсоткову нагоду добити суперника. На 81-ій хвилині матчу господарі отримали право пробити пенальті. До м’яча підійшов герой зустрічі Віталій Старовик, але виграти дуель у Данковича йому не вдалося.

У підсумку — третя поразка ФК Тернопіль у Другій лізі, яка відкинула команду Василя Івегеша на восьме місце.