Єдність – ФК Тернопіль 0:4. Гості не помічають суперника

категорія: Футбол | дата: 09 10 2012

У 14-му турі Другої ліги муніципали з Тернополя "однією лівою" обіграли колись перспективну Єдність із Плисок. У ворота сільської команди влетіли чотири "сухі" голи.

Футбольний клуб Тернопіль, який невдало розпочав виступи у новому чемпіонаті, освоївшись у Другій лізі, почав повертати борги своїм кривдникам. У попередній грі підопічні Василя Івегеша вдома поквиталися із Славутичем, а цього разу вендета настала для Єдності. Ця команда завдала ФК Тернопіль першу домашню поразку у сезоні, обігравши тернополян (0:2).

Хоча такої легкої прогулянки для гостей у цьому матчі не очікувалося. Єдність у останніх турах почала набирати пристойний хід, обігравши по черзі СКА та Славутич. Але на більше команди з села Плиски не вистачило.

Перший гол у ворота господарів влетів на 12-ій хвилині матчу. Відзначився Богдан Семенець, який у кількох останніх матчах взяв гольову паузу. Форвард зробив це у своєму фірмовому стилі. Отримавши пас з глибини від партнера, Богдан вирвався на побачення із голкіпером і перекинув м’яч через нього (0:1).

Перевага тернополян втілилася у ще одне взяття воріт Єдності до перерви. Автором голу став досвідчений Ігор Козелко. Він поцілив у ворота після передачі Богдана Семенця (0:2). Для Ігоря Козелка це був перший гол у цьогорічному чемпіонаті.

Довершив розгром Єдності у другому таймі Віталій Богданов. Майстер штрафних ударів цього разу не відзначався зі стандартів, але двічі засмутив місцевих футболістів з гри. Спершу він опинився у потрібному місці і добив м’яч у сітку (0:3), а згодом потужно вистрілив здалеку (0:4).На останок відзначився футболіст Єдності Владислав Сосєдко, який отримав червону картку.

Перемога дозволила муніципалам піднятися на шосте місце у турнірній таблиці. Воно, нагадаємо, дає право взяти участь у плей-оф за вихід у Першу лігу. Хоча про такі перспективи Тернополя говорити зарано. Принаймні, враховуючи те, що до завершення чемпіонату залишилося чимало турів. З позитиву варто виділити і результативну серію підопічних Івегеша. У двох останніх іграх команда не пропускає та дуже багато забиває.

У наступному турі ФК Тернопіль очікує в гості стрийську Скалу, яка у першому колі зазнала поразки (0:2).