У дербі знову сильніша Нива (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 28 10 2012

Тернопільське футбольне дербі у Другій лізі вдруге у сезоні завершилося перемогою більш досвідченої Ниви, яка забила землякам з ФК Тернопіль два "сухі" голи.

Справжнє дербі з пенальті, вилученням та бійкою довелося спостерігати вболівальникам у Тернополі. Прогнози багатьох любителів футболу не справдилися: футбольний клуб Тернопіль не зумів продовжити свою виграшну серію, поступившись "старшому брату" з рахунком (2:0).

Номінальні господарі матчу після гри у Черкасах недорахувалися одразу двох футболістів. Найбільш вагомою була втрата кращого бомбардира Ниви Сергія Кушки, який у цьому році вже забивав муніципалам. Замість нього у старті вийшов молодий Лакуста, який теж зазнав ушкодження у цій грі, але встиг відновитися. А от опорник Тимофій Листопад за грубу гру проти футболіста Славутича отримав п’ять матчів дискваліфікації, а тому побачити його у чемпіонаті можна буде лише весною.

Жодних сюрпризів не було і у складі номінальних гостей. Василь Івегеш у порівнянні з попереднім матчем зробив лише одну зміну. Замість Трофімчука зі старту з'явився екс-футболіст Ниви Сергій Атласюк.

Більше половина першого тайму пройшла у рівній боротьбі. Було помітно, що для обох суперників перемога вкрай важлива, а тому вони діяли обережно. Нива хоча і тримала м’яч, намагаючись комбінувати на половині поля ФК Тернопіль, але по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Данковича не створила. Муніципали кілька разів пробивали здалеку та успіху це не принесло.

"Веселіше" стало наприкінці першого тайму, коли футболіст Ниви Олександр Антонюк ледь не відкрив рахунок. На заваді йому став лише голкіпер Тернополя Роман Данкович, який не дозволив супернику реалізувати вихід сам-на-сам. Згодом той же Антонюк небезпечно закручував зі штрафного, але і тут на висоті був воротар. Саме активні дії ветерана Антонюка ще до перерви дозволили жовто-зеленим повести у рахунку. Після позиційної помилки захисту Тернополя, Олександр знову виривався на побачення із Данковичем, але його зупинив Сергій Атласюк, смикнувши опонента за плече.

Пенальті на останній хвилині першого тайму реалізував Юрій Войтович. Голкіпер хоча і вгадав напрямок польоту м’яча, але відбив круглого у сітку воріт (1:0).

Спроба муніципалів відігратися на старті другого тайму завершилася нічим. Така ж доля спіткала і всі намагання Ниви збільшити перевагу у рахунку. Оборонці обох команд діяли бездоганно, перериваючи атаки суперника. На 82 хвилині матчу другу жовту картку отримав оборонець Тернополя Степан Клекот та покинув поле. Але рішення арбітра його партнери сприйняли неоднозначно, розпочалася сутичка між гравцями Тернополя та арбітром, до якої згодом підключилися і футболісти Ниви. Щоправда, рефері обмежився лише жовтою карткою для Ігоря Курила.

На останніх хвилинах гри жовто-зелені влаштували осаду воріт городян. Результат це принесло: Рябцев, який замінив неактивного Лакусту, на 90-й хвилині з двох метрів вколотив м’яч у сітку опонентів (2:0).

Отож, за сумою двох матчів у Другій лізі Нива двічі перемагає ФК Тернопіль. Здобуті очки дозволили підопічним Яворського наздогнати своїх земляків. Тепер у обох клубів по 26 очок у турнірній таблиці.