Нива не втримала перемогу у Черкасах (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 22 10 2012

Тернопільська Нива вдруге у сезоні розійшлася миром з черкаським Славутичем. На виїзді підопічні Ігоря Яворського не зуміли зберегти перевагу у рахунку (1:1).

Напередодні матчу з Нивою на тренерському містку черкаської команди відбулися зміни. Своє місце залишив головний тренер Олександр Кирилюк, а готував футболістів до гри його помічник Анатолій Дейнеко. Зміна тренера, а також непереконливі результати Славутича в останніх матчах, звісно, були на руку Ниві, яка вирушала на матч лише за перемогою.

Після останнього поєдинку Ниви у чемпіонаті лазарет команди поповнився ще двома футболістами. До травмованого Швеця додалися Данищук та Януш. Зате, відновився після серйозної травми Сергій Рева, який вперше потрапив у заявку тернополян у цьому сезоні.

Перший тайм Нива провела у атаках. Впевненості додав швидкий гол, автором якого став Олександр Антонюк. Арбітр призначив небезпечний штрафний удар за порушення правил на Кушці, а 33-річний захисник бездоганно виконав стандартне положення (0:1).

За лічені хвилини після голу, м’яч лише дивом вдруге не влучив у сітку воріт Андрія Лєнчікова. На удар з близької відстані від Сергія Кушки воротар зреагував, відбивши м’яч ногою, а добивання від Тараса Кабанова на себе прийняла стійка воріт. Згодом Кабанов мав ще кілька нагод щоб відзначитися, але форварду забракло влучності. Така ж доля спіткала і Олександра Антонюка, який знову намагався реалізувати штрафний удар, але цього разу м’яч пройшов вище.

Вже у першому таймі Ігор Яворський був змушений випускати на поле Олександра Лакусту замість травмованого Сергія Кушки. Але і молодому нападнику Ниви не судилося дограти матч до кінця. У другому таймі Лакуста теж "зламався" і його замінив Редван Османов.

Якщо у перші 45 хвилин Нива контролювала гру та створювала моменти, то після перерви гості здебільшого оборонялися. Після виходу на поле лідерів Славутича, які залишилися на лаві запасних, черкащани остаточно заволоділи перевагою і незадовго зуміли зрівняти рахунок. Хороший, а головне точний удар на свій рахунок записав Євген Гуд (1:1), якому асистував Горкун.

Останні хвилини матчу були по-справжньому "валідольними" для гостей. Футболісти Славутича мали кілька хороших нагод щоб вирвати перемогу. Ниву ж підвів екс-футболіст черкаської команди Тимофій Листопад, який за хвилину отримав два попередження і під свист трибун залишив поле.

Отож, напередодні важливого матчу проти земляків з ФК Тернопіль Нива зазнала серйозних кадрових втрат та залишилася на шостому місці у турнірній таблиці, що аж ніяк не може задовольнити вболівальників.