Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Досвідчені гравці допускаються простих дитячих помилок"

категорія: Футбол | дата: 16 10 2012
Ігор Яворський:

Головний тренер тернопільської Ниви Ігор Яворський залишився незадоволеним діями своїх футболістів у Южному. Нагадаємо, команда провела гру на штучному покритті та поступилася Реал Фарму (2:0).

— В Южному на полі зі штучним покриття футболісти Ниви зовсім не тренуватися. Ми вирішили приїхати ввечері перед грою в Южний, зробити інтенсивну розминку і на наступний день зіграти матч. Часу, щоб звикнути до такого поля все рівно не було б, натомість прагнули звести до мінімуму ризик отримання травми, пошкодження чи "забиття" ікроножних м'язів ще до початку матчу, — розповів головний тренер Ниви Ігор Яворський.

У післяматчевому коментарі Ігоря Яворського, той зазначив, що загалом у матчі команда зіграло погано, при чому погано діяли всі без винятку футболісти.

— Але ситуація не є безнадійною, трагедії з поразки не робимо і за умови вдало проведених кількох наступних матчів, можемо вийти на друге місце в турнірній таблиці. Разом з тим прикро констатувати, що досвідчені гравці допускаються простих дитячих помилок у верховій боротьбі, які в кінцевому випадку призводять до прикрих поразок, — резюмував наставник Ниви.

За матеріалами ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook