Про нас
увійти

Матч Нива-Десна відвідав президент Професійної футбольної ліги

категорія: Футбол | дата: 10 10 2012
Матч Нива-Десна відвідав президент Професійної футбольної ліги

Керівник Професійної футбольної ліги Мілетій Бальчос відвідав Івано-Франківськ, а також Тернопіль, де був присутнім на матчі між командами Другої ліги Нива - Десна.

В рамках візиту Мілетій Бальчос поспілкувався із заступником голови Тернопільської ОДА Петром Гочем, міським головою Тернополя Сергієм Надалом та президентом ФК Нива Автанділом Мдінарадзе. Під час зустрічі сторони обговорили перспективи розвитку футболу на Тернопільщині, особливо в частині утворення дитячо-юнацьких футбольних структур. Слід зазначити, що інший футбольний представник регіону ФК Тернопіль наразі вже має подібний проект реалізації.

Іншою темою переговорів стали плани розвитку ФК Нива: заступник губернатора області Петро Гоч та президент клубу Автанділ Мдінарадзе запевнили, що проблем в частині фінасування клубу немає і вони з оптимізмом дивляться у майбутнє.

Мілетій Володимирович також зустрівся з лідерами фан-руху Ниви: розмова здебільшого стосувалася співпраці клубу із своїми прихильниками, а також забезпечення громадського порядку на стадіоні під час проведення матчу. В результаті бесіди погоджено питання взаємодії керівників ФК Нива та лідерів фан-клубу стосовно толерантних відносин з представниками органів забезпечення правопорядку

Окрім цього, Мілетій Бальчос провів зустріч із завідуючим кафедри гімнастики та спортивних ігор педагогічного університету Володимиром Наумчуком та попередньо обговорив можливість проведення зустрічі із студентами щодо розвитку футболу взагалі і професіонального у тому числі.

Джерело: ПФЛ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook