Реал Фарм – Нива 2:0. Фармацевти вдруге покарали Ниву

категорія: Футбол | дата: 15 10 2012

У 15-му турі Другої ліги тернопільська Нива не зуміла здобути очок у Южному. Місцевий Реал Фарм завдяки дублю Віталія Рудого вдруге у сезоні переграв команду Ігоря Яворського.

Поєдинок носив особливий характер для обох колективів. Вони є претендентами на підвищення у класі, а тому кожен з них отримав шанс відібрати очки у прямого конкурента за Першу лігу. У першому колі Реал Фарм вже перемагав Ниву у Тернополі (0:1), а тому тернополянам хотілося взяти реванш. Не судилося…

Перед грою у Южному головний тренер Ниви був змушений вносити корективи у склад команди, адже із обойми випали одразу троє гравців. Ігор Гребинський перебрав жовтих карток, а Ігор Швець та Віктор Яневич напередодні захворіли. Тож закривати позиції дискваліфікованих та хворих довелося іншим виконавцям. На лаві запасних залишився і кращий бомбардир команди Сергій Кушка, якого на полі замінив Сергій Рябцев.

Погода у день матчу була відверто не футбольна. Командам заважав сильний вітер з дощем. У таких умовах розраховувати на швидкий та комбінаційний футбол не доводилося. Перші по-справжньому гольові моменти у матчі почали виникати у середині першого тайму. Господарі поля двічі потурбували Андрія Новака, але в обох ситуаціях кіпер Ниви врятував свої ворота. Тернополяни відповіли не менш гострим випадом від Тараса Кабанова. Форвард вийшов на побачення з кіпером, але удар пройшов мимо воріт.

Наприкінці тайму відкривати рахунок був зобов’язаний Рябцев та врятував господарів неймовірний сейв голкіпера. А за кілька хвилин Реал Фарм святкував взяття воріт Ниви. М’яч у "роздягальню" забив Віталій Рудий, замкнувши передачу з кутового (1:0).

Зі старту другого тайму наставник Ниви Ігор Яворський випустив на поле третього форварда — Сергія Кушку. Але поповнити свій бомбардирський список нашому гравцю не вдалося. Натомість другий гол у ворота Ниви у середині другого тайму "поклав" Рудий (2:0).Всі старання жовто-зелених відігратися були марними. Гості виглядали зовсім не переконливо. Не допоміг Ниві і вихід четвертого нападника — Олександра Лакусти. Він запам’ятався лише одним напівмоментом.

Не варто говорити про тотальну перевагу Реал Фарму у цьому матчі, але команда з Южного просто реалізувала свої моменти, яких теж було обмаль. Вдруге у сезоні Нива не змогла перемогти фармацевтів, які піднялися на друге місце.