Нива – Десна 1:1. Справедлива нічия (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 07 10 2012

Долю центрального протистояння 14-го туру Другої ліги вирішили два голи наприкінці першого тайму. Нива не зуміла поквитатися з Десною за поразку у першому колі.

У порівнянні з попереднім матчем проти Кристалу, Ігор Яворський зробив одну зміну у стартовому складі. На лаві запасних залишився Віктор Данищук, а місце у центрі оборони зайняв Олег Лівіцький, який відбув дискваліфікацію. Вдруге поспіль з перших хвилин поєдинку на поле вийшов Анатолій Маткевич. Незмінною залишилася і пара форвардів — Кушка-Кабанов, які на двох у цьому сезоні забили 10 голів.

У Десни на лаві запасних залишився кращий бомбардир Другої ліги — Петро Кондратюк (7 голів). На вістрі атака чернігівців діяли Євген Чепурненко та Юрій Фурта. Саме останній ледь не відкрив рахунок у матчі на перших хвилинах. Форвард Десни завдавав удару по центру, але м’яч потрапив у перекладину воріт Новака. Нива відповіла небезпечним та водночас неточним ударом Кабанова.

Загалом у першому таймі команди діяли на зустрічних курсах. Проте атаки чернігівської команди були більш організовані. Восновному вся небезпека йшла від "моторного" Юрія Фурти, який постійно перебував попереду та шукав нагоду, аби на швидкості відірватися від захисників Ниви. Господарі робили ставку на навіси у штрафний майданчик, де за м’яч могли зачіпитися Кушка та Кабанов. В одному із таких епізодів на 40-ій хвилині зустрічі Тарас Кабанов відкрив рахунок.

Кутовий удар з правого флангу виконав активний Олександр Антонюк, а Кабанов, якого залишили без опіки, ударом головою пробив у дальній кут (1:0). Радість від голу тривала не довго, адже у наступній атаці Десна зрівняла рахунок. Це Воронченко неочікувано для захисників та воротаря Ниви наважився на удар метрів із 30-ти і не прогадав — (1:1). А за кілька хвилин від другого взяття воріт тернополян врятувала реакція Андрія Новака, який дістав м’яч із "шістки" після удару Фурти.

Свій атакувальний характер гра у Тернополі зберегла і у другому таймі. Нива на початку другої 45-тихвилинки не використала кілька можливостей. Зокрема Антонюк з вигідної позиції запустив круглого вище воріт, а Данищук банально не зміг дострибнути до м’яча після подачі кутового.

У середині другого тайму активізувалася і Десна. Євген Чепурненко з кількох метрів влучив прямо у Новака. Нива відверто "підсіла" на останніх хвилинах гри, але разом із цим втратила вбивчий момент. Капітан Микола Лазорик після навісу партнера головою розстрілював ворота, але м’яч потрапив у поперечину. На добиванні опинився Кабанов, який пробив вище. За мить лише неймовірна реакція Новака врятувала Ниву від неминучого голу. Голкіпер, який є одним із кращих гравців у складі Ниви, у карколомному стрибку перевів на кутовий потужний удар від гравця Десни.

Нічийний результат (1:1) можна оцінювати позитивно. Відвертої переваги у матчі жодна з команд не мала. Як Нива, так і Десна, не використали чимало нагод, щоб змінити рахунок. Після 14-го туру Нива залишається на 3-му місці прийнаймі до того часу, поки не проведуть свої матчі стрийська Скала та Реал Фарм з Южного.