Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Футболісти Ниви старалися"

категорія: Футбол | дата: 02 11 2012
Ігор Яворський:

Головний тренер Ниви прокоментував матч проти ФК Севастополь у рамках 1/8 фіналу кубка України з футболу.

— У принципі, треба віддати належне ФК Севастополь. Гості сьогодні грала краще. Звичайно, надломив нашу команду перший гол. Дуже швидко вони реалізували свою перевагу. Ми робили все можливе для того, щоб вирівняти ситуацію, але ви бачили - перша хвилина другого тайму і ми пропускаємо другий м'яч. Скажу прямо — дуже багато сил було втрачено в грі з ФК Тернополем. Дербі, звичайно ж, відклало відбиток на цей поєдинок. До того ж дуже багато претензій до своїх футболістів, які не виконували ту установку, про яку ми говорили і домовлялися перед матчем. Ми знали чудово, що футболісти Севастополя мають гарну швидкість і швидко працюють з м'ячем. Говорили не давати їм спокійно приймати м'яч. Дуже шкода, що так склалася ситуація, але гравці Севастополя грали краще.

— Ігорю Петровичу скажіть, коли Ви дізналися, що Кузнєцов не буде брати участь у грі, Ви змінювали якось свою тактику в обороні?

— У нас немає такої кількості футболістів, щоб ми могли змінювати тактику під кожного футболіста. Скажу відверто, що у нас є ряд футболістів, які грають все перше коло, і у нас немає серйозного резерву для замін, щоб могли підсилити гру, або поміняти тактику. Ми прекрасно розуміли, що і без Кузнєцова футбольний клуб Севастополь достатньо серйозна команда. Ми прекрасно розуміли, що можемо обіграти Севастополь лише за рахунок ігрової дисципліни і божевільного бажання. Але, на превеликий жаль, сьогодні, ні бажання, ні ігрової дисципліни не було.

— Два голи забивалися з центральної зони. Оцініть дії своїх центральних захисників.

— Скажу чесно, я давно не бачив, щоб так погано грали два центральні захисники. Зазвичай вони грають більш надійно. Але я вже говорив про ігрову дисципліну. Вони сьогодні грали не у властивий їм футбол. Почали грати в дрібний пас в своєму штрафному майданчику. Короткі передачі поблизу карної зони — це не наш футбол, я прямо кажу. Щоб грати в такий футбол необхідно бути добре готовим функціонально, плюс технічно підготовленим і треба більше дотримуватися ігрової дисципліни. Але, на превеликий жаль, сьогодні на полі була анархія.

— А як оціните гру своїм підопічних у плані бажання?

— Футболісти Ниви старалися. У мене немає претензій до них щодо самовіддачі. Вони хотіли, але сил явно не вистачило. Це було видно з початку гри. На розминці було видно, що футболісти не до кінця відновилися. Але я ще раз скажу — це наші внутрішні проблеми. Я можу сказати одне — сьогодні команда Севастополя грала набагато краще, ніж наша команда, і вона заслужила перемогу.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook