Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "Незрозумілі промахи, важко сказати, чому"

категорія: Біатлон | дата: 07 03 2020
Дмитро Підручний: "Незрозумілі промахи, важко сказати, чому"

Для Дмитра Підручного підсумковий результат в спринті важко назвати успіхом, особливо зважаючи на непогану швидкість, яку український біатлоніст продемонстрував в спринті. Проаналізувати гонку Дмитро спробував в розмові з кореспондентом сайту biathlon.com.ua.

Дмитре, сьогодні в тебе була гарна швидкість. Принаймні, за такої кількості промахів фінішував доволі високо. Задоволений своїм ходом?

- Хід дійсно непоганий вийшов, рівно пройшов три кола і лижі їхали добре відносно тих суперників, з ким біг по трасі – отже, можу бути задоволений. А ось стосовно стрільби – незрозумілі промахи, важко сказати, чому. Вчора на тренуванні стріляли в сильний вітер – і таких промахів не було, як сьогодні під час гонки. Можливо, це навіть зіграло злий жарт, адже вчора доводилось боротись з вітром – сьогодні ні. Та й сьогодні спортсмени неочікувано досить багато промахувались.

- Як тобі стріляється при штучному освітленні? Чи є для тебе особисто відмінність?

- Я взагалі ніколи різниці не помічав. Але сьогодні ще був нюанс: коли ми пристрілювались, ще було сонце, а перед стартом гонки увімкнули штучне освітлення. Можливо, це десь також зіграло роль в якості стрільби.

- У вас була досить важка програма: чемпіонат світу, потім чемпіонат Європи, перед цим етапом майже не було відпочинку. А завтра – відповідальна гонка, естафета. Як з силами на боротьбу?

- Ну, як бачимо по сьогоднішній гонці, сили є. Але дійсно в цьому сезоні було досить багато стартів, втома відчувається і спрогнозувати, як організм почуватиметься далі, досить складно.

- План-мінімум і план-максимум на естафету від капітана?

- Звичайно, якщо вдасться фінішувати в шістці – це буде досить хороший результат. Особливо зважаючи на конкуренцію, яка зараз є в чоловічому біатлоні. Будемо робити все можливе, щоби виступити якнайкраще.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook