Про нас
увійти

Дмитро Забірченко: "З уболівальниками завжди приято грати"

категорія: Баскетбол | дата: 06 03 2021
Дмитро Забірченко: "З уболівальниками завжди приято грати"

Головний тренер "Тернополя" Дмитро Забірченко прокоментував перемогу своєї команди в матчі над "Запоріжжям".

- Якщо ти входиш в гру без енергії і без бажання з самого початку включитися на 100%, трапляються такі провали. Не важливо, з ким ти граєш. На старті у кого-то емоцій і енергії завжди. Можливо, після перемоги над "Київ-Баскет" подумав, що ми суперкоманда і лідери чемпіонату. Хочу сказати хлопцям, щоб ні в якому разі так не думали і виходили на кожен матч як на нову битву. Тільки з таким настроєм можемо боротися за високі місця в чемпіонаті.

З уболівальниками завжди приято грати. Було пару провалів грі, але вони все одно підтримували і гнали нас вперед, змушували захищатися. Іноді я не можу змусити захищатися. Сподіваюся, що можуть змусити вболівальники.

Сподіваюся, що їм гра сподобалася. Могли зіграти краще. Іноді хочеться попросити у них вибачення за погану гру. Але все-таки сьогодні була перемога. Потрібно радіти дрібницям і задовольнятися виграшем. У нас в кожному матчі шикарне протистояння дома і на виїзді. Дуже складне протистояння з самими собою. Є суперник, але все в наших головах, думках і серці. Потрібно виходити і битися. Гра покаже, на що ми заслуговуємо. Заслужимо перемогу - добре. Ні - потрібно битися за своє ім'я, за клуб, за сім'ю, за партнера. Тільки так можна чогось досягти.

Джерело: basket.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook