Про нас
увійти

Матч між БК "Тернопіль" та БК "Рівне" відбудеться без глядачів через епідемію коронавірусу

категорія: Баскетбол | дата: 06 03 2020
Матч між БК "Тернопіль" та БК "Рівне"  відбудеться без глядачів через епідемію коронавірусу

Найближчими вихідними, 7-8 березня на майданчику тернопільського Фізкультурно-оздоровчого комплексу відбудеться найочікуваніша подія регулярного чемпіонату вищої баскетбольної ліги – зустріч лідерів Західної конференції місцевого клубу "Тернопіль" і суперників з БК "Рівне". За підсумками цих поєдинків має визначитися переможець конференції.

Не дивно, що подія викликала в Тернополі великий ажіотаж і близько 600 глядацьких місць відновленого нещодавно спорткомплексу на вулиці братів Бойчуків, 4 навряд чи вмістили б усіх бажаючих.

Проте не вмістять жодного. Через загрозу спалаху в Україні епідемії коронавірусу поєдинок вирішили провести без глядачів.

У баскетбольному клубі "Тернопіль" першими прислухалися до порад заступника міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, який поміж іншого сказав наступне: "Найближчим часом, ми, на жаль, повинні будемо вводити обмежувальні протиепідемічні заходи. Ми будемо забороняти проведення масових заходів, конференцій, спортивних заходів, будемо закривати тимчасово школи".

Нагадаємо, що трохи раніше через спалах епідемії коронавірусу перенесли олімпійську кваліфікацію з баскетболу 3х3 серед жінок, у якій мала взяти участь збірна України. Ці змагання мали відбутися 18-22 березня в Індії.

Що ж, не маємо іншого виходу, як передавати нашим улюбленцям свою енергію через монітори своїх ґаджетів, під час прямих трансляцій. У суботу "Тернопіль" і "Рівне" розпочинають матч о 18:00, у неділю – о 13:00.

Джерело: БК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook