Про нас
увійти

Олена Підгрушна отримала заслужену нагороду з рук Сергія Бубки

категорія: Зимові види | дата: 23 04 2012
Олена Підгрушна отримала заслужену нагороду з рук Сергія Бубки

20 квітня дві представниці цього прекрасного зимового виду спорту — Олена Підгрушна з Тернополя і Віта Семеренко разом із тренерами отримали заслужені нагороди.

Через щільний графік і напружений сезон прими нашої біатлонної збірної — Олена Підгрушна та Віта Семеренко, які були визнані найкращими спортсменками січня та березня відповідно, отримали з рук президента НОК України Сергія Бубки статуетки, дипломи й грошові винагороди лише сьогодні.

Олімпійський 2012 рік розпочався тріумфом Олени Підгрушної на чемпіонаті Європи в словацькому місті Осрблі. Три золоті нагороди у спринті, гонці переслідування та естафеті — такий доробок нашої спортсменки.

І цього сезону звання лідера команди підтвердила Віта Семеренко — "бронза" на чемпіонаті світу у німецькому Рупольдінгу (спринт) та два подіуми на етапі Кубка світу в російському Ханти-Мансійську (спринт, гонка переслідування).

Керманич Національного олімпійського комітету України побажав біатлоністкам гарно відпочити та вже з новими силами розпочати новий переможний сезон. Дівчата, в свою чергу, пообіцяли не здавати обертів і радувати новими перемогами й надалі.

Звісно, що успіхи спортсмена — це і копітка, щоденна робота тренера. А отже заслужені нагороди отримали й особисті тренери Олени та Віти — Ігор Починок та Григорій Шамрай, які визнані найкращими наставниками місяців.

— Це досвідчені тренери, які докладають багато зусиль для виховання талановитих спортсменів. Хочеться побажати їм сил, терпіння та виховати ще не одну плеяду біатлонних зірок, — підкреслив Сергій Бубка.

Слова вдячності від президента НОК України прозвучали і на адресу президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака, керманича ФСТ Динамо Віктора Коржа, саме дві найкращі спортсменки місяця захищають кольори цього товариства, та обласних влад й громадських організацій Тернопільщини й Сумщини.

Джерело: НОК України

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook