Біатлоністка з Тернополя позмагається на Камчатці
![Біатлоністка з Тернополя позмагається на Камчатці](http://sports.te.ua/upload/news/bfbbcc4bad65c2240313c5af4031e3744f74bbd553fa3.jpg)
Тернопільська біатлоністка разом із ще сімома українськими спортсменами з 11 по 14 квітня змагатиметься на Камчатці.
На далекому російському півострові Олена Підгрушна візьме участь у біатлонних змаганнях на призи пам'яті Віталія Фатьянова. Крім тернополянки Україну представлять: Наталія Бурдига, сестри Семеренко, Сергій Семенов, Андрій Дериземля, Артем Прима та Олександр Біланенко.
Востаннє наша землячка виходила на трасу під час чемпіонату Світу у німецькому Рупольдингу. Останній етап кубка Світу з біатлону у Ханти-Мансійську Підгрушна пропустила.
sports.te.ua, фото - ФБУ