Про нас
увійти

Тернопільським спортсменам куплять лазерну зброю

категорія: Зимові види | дата: 07 03 2012
Тернопільським спортсменам куплять лазерну зброю

Дев’ять одиниць лазерної зброї придбають для спортсменів, які займаються на Тернопільщині біатлоном. Загалом на ці цілі витратять 81 тис. грн.

Кошти буде виділено з обласного бюджету в рамках прийнятої сьогодні депутатами обласної програми розвитку біатлону на 2012-2014 роки, пише 0352.com.ua

На її впровадження з бюджету області за три роки скерують 5,9 млн. грн., зокрема 1,169 млн. грн. — цього року.

Ці кошти буде використано зокрема на участь спортсменів області у Всеукраїнських змаганнях, підвищення кваліфікації спортсменів та тренерів, покращення медичного обслуговування обласної команди з біатлону.

— Наразі коштів на виконання програми немає, але за результатами півріччя ми переглядатимемо бюджет і в разі його перевиконанні виділимо кошти, — зауважив голова обласної ради Олексій Кайда, він же — голова обласної Федерації біатлону.

Завдяки реалізації програми заплановано створити в Підгородньому регіональний центр міжнародного класу олімпійської підготовки з біатлону, провести цілеспрямовану роботу з відбору та підготовки спортсменів до збірних команд України та їх успішного виступу на зимових юнацьких Олімпійських іграх 2012 року та зимових Олімпійських іграх 2014 року.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook