Олена Підгрушна завершила спринтерську гонку на 42-му місці

категорія: Зимові види | дата: 09 12 2011

9 грудня тернополянка Олена Підргушна взяла участь у другому етапі кубка Світу з біатлону. Результат нашої землячки у Австрії був не надто успішним.

Олена Підгрушна спринтерську гонку у Хохфільцені розпочала із п’ятої позиції. Проте у підсумковому заліку тернополянка стала аж сорок другою. Найкращою серед українок була Валя Семеренко, яка завершила гонку на 22-ій позиції. Переможницею у спринті стала німкеня Магдалена Нойнер, яка фінішувала із результатом 21:09:2 хвилини. Друге та третє місця розділили фінська та російська біатлоністки відповідно.

Не надто вдалий результат жіночої збірної України з біатлону опустив команду на п’яте місце у загальному заліку. Наразі у складі нашої дружини є 1080 очок. В особистому заліку наша Олена Підгрушна посідає 18 місце, маючи у своєму активі 78 очок.

Результати українських біатлоністок у спринтерській гонці кубка Світу:

22. Валя Семеренко - 22:38.8

40. Віта Семеренко - 23:13.4

42. Олена Підгрушна - 23:20.5

45. Інна Супрун - 23:30.4

56. Наталія Бурдига - 23:51.0

Завтра, 10 грудня, у австрійському Хохфільцені відбудеться гонка переслідування у жінок. Наша Олена Підгрушна стартуватиме із 42-ї позиції. Початок гонки - о 15.00. Трансляція - Перший національний.