Про нас
увійти

Олена Підгрушна: "Спасибі всій Україні за підтримку"

категорія: Зимові види | дата: 02 12 2012
Олена Підгрушна:

Коментар срібної призерки кубка Світу з біатлону Олени Підгрушної, яка отримала медаль по завершенні спринтерської гонки.

— Погодні умови були сьогодні далеко не найкращі: і вітер і холод, — розповідає тернополянка. — Потрібно було просто зібратися з духом, вийти на старт дуже розігрітим, щоб руки не замерзли в процесі гонки. У минулому мені іноді не щастило в гонках, а сьогодні був мій день. Холодна погода на мене досить негативно діє, я відчувала це весь вечір, але у мене був хороший план на гонку і я його дотримувалася.

Провівши не надто вдало перші гонки сезону Олена Підгрушна зуміла першою з-поміж партнерів по збірній здійнятися на подіум.

— Тренери завжди чекали від мене результатів, як і від сестер Семеренко, просто раніше не виходило: то неточний постріл, то зайва секундочка і це заважало дістатися до подіуму. А в цьому році у нас ще й відбулися зміни в тренерському складі.Не думала, що буде такий результат, — каже біатлоністка.

Олена зізналася, що дуже хотіла показати хороший результат у спринті.

— Після, м'яко кажучи, невдалої індивідуальної гонки, в мене була одна мета — стартувати і бігти якомога швидше: Тяжко мені чи ні, неважливо. Просто хотілося максимально добре пробігти, на стільки, на скільки я можу це зробити. А коли ще на кожному колі тренери, сервісмени і всі інші кричали мені: "Швидше, швидше, потрібно ще швидше", біжу і думаю, куди ж ще швидше, адже я і так на максимумі йду. І вже на фінішному колі мені кричали, хто в секундочку попереду, хто в секундочку позаду. І на фініші вийшло так, що я зуміла-таки "вирвати" друге місце. Зараз у мене маса емоцій і я ще не усвідомлюю, що відбувається. Спасибі всій Україні за підтримку, — підсумувала срібна призерка кубка Світу.

Джерело: Федерація біатлону України

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook