В індивідуальній гонці Олена Підгрушна лише 33-я
![В індивідуальній гонці Олена Підгрушна лише 33-я](http://sports.te.ua/upload/news/4100e0bcf587037653b5b3a9f09314b350b7a8d46111c.jpg)
29 листопада у шведському Остерсунді відбудася індивідуальна гонка серед жінок в рамках першого етапу кубка Світу з біатлону. Жінки долали відстань у 15 кілометрів.
Збірну України представили одразу п'ять спортсменок. Проте увага тернопільських любителів біатлону була прикута до виступу Олени Підгрушної. На жаль, тернополянка, яка стартувала з 37-го місця, не зуміла виправдати сподівань і на фініші показала 33-ій результат.
Найвище серед українок фінішувала Віта Семеренко (21 місце). А перемогу в індивідуалці здобула норвежка Тура Бергер.
sports.te.ua