Про нас
увійти

Тернопільський регбійний клуб Терен здобув 4-те місце на міжнародному турнірі

категорія: Командні види | дата: 07 05 2012
Тернопільський регбійний клуб Терен здобув 4-те місце на міжнародному турнірі

6 травня 2012 року в місті Івано-Франківськ відбувся міжнародний товариський турнір з регбі-7, який був присвячений 350-річчю від дня заснування міста.

В цьому турнірі взяли участь 8 команд:

1.ТУМ (Кишинів, Молдова), 2. Стяуа (Кишинів, Молдова),3. Блюмарін (Кишинів, Молдова), 4. Вепри (Мінськ, Білорусія), 5. Роланд (Івано-Франківськ, Україна), 6. Каскад (Івано-Франківськ, Україна), 7. РК Терен (Тернопіль, Україна), 8. ДЮСШ-Спартак (Тернопіль, Україна).

Команда Терен потрапила у групу в якій за перемогу боролися команда ТУМ, яка є чемпіоном Молдови, і в складі якої грають більшість збірників цієї команди. Команда Каскад, та білоруські Вепри.

Вже у першому поєдинку тернополяни розгромили білорусів, встановивши кінцевий результат (28:0). Правда у наступному поєдинку Терен поступився команді з Молдови (38:0), при цьому показавши добротну гру, за яку подякували суперники.

У боротьбі за 2 сходинку в групі тернополяни боролися із другою командою Івано-Франківська Каскадом, в якій грають і гравці Роланда, і здобули переконливу перемогу (28:7).

У боротьбі за третю сходинку гравців Терену доля звела із молдовською командою Стяуа, яка в першій половині зустрічі занісши 2 спроби, здобувши для себе психологічну перевагу, з якою вже не змогли справитися тернополяни. (27:3) — кінцевий результат, при цьому хороша гра та надії тернополян на успіх на етапах Першої ліги Чемпіонату України з регбі-7, які стартуватимуть у другій половині травня.

Щодо іншої тернопільської команди, то вона, на превеликий жаль, не змогла показати достойного опору чи гри, програвши всі поєдинки.

Підсумки змагань. Групувий етап.

Група А:

1. ТУМ, 2. РК Терен, 3. РК Каскад, 4. РК Вепри

Група Б:

1. Роланд, 2. Стяуа, 3. Блюмарін, 4. ДЮСШ-Спартак

Остаточний результат:

1. ТУМ (Молдова), 2. Роланд (Івано-Франкывськ), 3. Стяуа (Молдова), 4. РК “Терен” (Тернопіль), 5. Блюмарін (Молдова), 6. Каскад (Івано-Франківськ), 7. Вепри (Білорусія), 8.ДЮСШ-Спартак (Тернопіль).

Команда РК Терен висловлює вдячність депутату Тернопільської міської ради — Цимбалюку Віталію Михайловичу, який надав допомогу для участі команди у цьому міжнародному турнірі.

Джерело: Регбі Українською

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook