Тернопільська регбійна команда Терен візьме участь у міжнародному турнірі
категорія: Командні види | дата: 04 05 2012
![Тернопільська регбійна команда Терен візьме участь у міжнародному турнірі](http://sports.te.ua/upload/news/ae2792b755a32019a9f159138eec6eab4fa4322190064.jpg)
6 травня 2012 року в місті Івано-Франківську, Тернопільський регбійний клуб Терен візьме участь у міжнародному товариському турнірі з регбі-7. Даний турнір присвячений 350-річчю від дня заснування міста Івано-Франківськ.
За право володіти Почесним кубком Івано-Франківська тернопільський регбійний клуб Терен боротиметься із командами Молдови, Білорусії та представниками регбійних спільнот Західної України.
Турнір розпочнеться о 10:00 в м. Івано-Франківськ на стадіоні імені Героїв Пожежників, пише Регбі Українською.