Королівський смак розпочав фінальну частину Другої ліги двома поразками (+ ФОТО)

категорія: Футзал | дата: 29 03 2012

Перший матч у рамках фіналу чотирьох Другої ліги з міні-футболу тернопільська команда провела на виїзді у Хмельницькому, де нашим суперником була команда Поділля-Конфермат.

У поточному сезоні Королівський смак вже чотири рази зустрічався із цією командою: двічі у Другій лізі та стільки ж разів у фіналі кубка Західного регіону, але всі матчі програв. Переламати неприємну для себе статистику тернополянам не вдалося і цього разу. У гостях Королівському смаку довелося грати без голкіпера, а тому цю роль виконував Юрій Беркита, який у цьому сезоні вже мав подібний досвід.

Хмельницька команда діяла не надто агресивно у атаці, але восновному команда добивалася успіху за рахунок невдалої гри наших захисників. До перерви Поділля-Конфермат вів у рахунку (6:1). При цьому гравців Королівського смаку втратили кілька убивчих моментів. З початком другого тайму тернополяни зняли воротаря, а тому дещо притиснули суперників. Однак, хмельничани кілька разів засмутили нашу команду голами зі своєї половини поля. Врешті, арбітри зафіксували перемогу господарів (12:6). У складі Королівського смаку відзначалися Сергій Лук'янов, Руслан Книш, Андрій Скоробогатов, Олег Палихата та двічі Тарас Пліс.

25 березня у тернопільському СК "Політехнік" відбувся повторний матч, який знову завершився на користь Поділля-Конфермат. Хоча за грою тернополяни нічим не поступалися своїм суперникам, але не використали багато гольових моментів. Королівський смак зазнав другої поспіль поразки з рахунком (4:6). Знову двічі у господарів відзначився Тарас Пліс, один гол на рахунку Андрія Скоробогатова, а четвертий м’яч гравці Поділля-Конфермат зрізали у власні ворота.