Про нас
увійти

Скала – Нива. Анонс матчу

категорія: Футбол | дата: 22 09 2011
Скала – Нива. Анонс матчу

Поки перипетії навколо тренерів та спонсорів Ниви не вщухають, але команді незважаючи на це потрібно грати. У неділю, 25 вересня наша команда зійдеться у боротьбі із стрийською Скалою.

Питань залишається багато

Останній тиждень інтернет та преса ширяться чутками про можливого наставника та спонсора тернопільської Ниви. Головним кандидатом на пост головного є Ігор Яворський, який поки не давав жодної згоди очолити Ниву. Така ж ситуація і з можливим спонсором – мільярдером Фірташем. Він то купує, то просто виділяє гроші на команду. Де правда, а де брехня простому вболівальнику не зрозуміти. Всі бажають команді тільки кращого, але поки покращень ми не бачимо.

Наразі ситуація у команді до кінця не зрозуміла. Кожен говорить про своє, але ясності немає. Відомо одне – у Стрию команді буде важко перемогти. Хоча за статистичними даними перевага на 100 відсотків належить нам. Минулого року Нива та Скала зустрічалися двічі. Незважаючи на важку ситуацію у тернопільському клубі, він двічі з однаковим рахунком 1:0 перемагав стриян. Як буде цього разу невідомо. З точністю можна сказати лише одне – у неділю на стадіоні "Сокіл" Ниві буде вкрай важко. Скала команда більш домашня, а відтак в рідних стінах грає на перемогу. Надіємося, що статистика продовжиться. Рахунок 1:0 Ниву влаштує повністю!

Двоє наших у тилах противника

Скала після останніх турів потрохи скотилася донизу. Що й тут казати – ми випереджаємо стриян, але лише за додатковими показниками. Проте, надіятися на подарунок у вигляді трьох "халявних" очок від суперника не слід. Тим паче очки потрібні і Скалі.

В команді з львівської області наразі виступають два футболісти, знайомі тернопільському вболівальнику. Перший – це Володимир Лема. Він грав у Ниві минулого року та більше часу проводив на лаві запасних. Другий – теж Володимир Пришнівський. Цей персонаж все ж Ниві користі приніс побільше. Минулого року футболіст забив за наш клуб три голи. Після цього його забрали до Стрия, де умови на той час були кращі.

Що ж сказати про саму команду. Вона практично на 90 відсотків складається із молодих та перспективних виконавців. Особливу увагу слід приділити капітану стриян – Михайлу Басарабу та нападнику Василю Коропецькому. Ці два футболісти несуть найбільшу небезпеку для суперників. Нещодавно Скала відсвяткувала своє сторіччя, а це для українського футболу дата не мала. Ниві ж не варто робити подарунок суперникам до ювілею…

Детальніше про команду Скала

Прогноз sports.te.ua 1:1

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook