Про нас
увійти

"Чорноморець-2" – "Нива". Анонс матчу

категорія: Футбол | дата: 09 09 2011

Завтра тернопільська Нива отримає шанс довести свою переможну серію до трьох перемог поспіль. Зважаючи на силу суперника – це цілком реальна задача. 

Рішення не на користь Ниви

У суботу, 10 вересня тернополяни завітають на матч проти Чорноморця-2, який цього року грає виключно молодими талантами і справедливо знаходиться на дні турнірки.

Як стало відомо вчора, рішенням КДК ФФУ у Ниви відібрали три очки за матч проти ПФК Суми. Таке рішення високих чинів нашого футболу відверто дивує, адже ще два тижні тому ті ж самі футбольні знавці прийняли рішення про перенос матчу. Але апеляція, яку подали Суми спрацювала. А можливо спрацювали зв’язки та гроші, яких у Сумах хоч греблю гати.

Нива теж подала відповідну апеляцію і тепер будемо чекати рішення КДК, А поки справою команди буде перемога у Одесі. Останній матч у чемпіонаті наші гравці виграли відверто через неабиякий фарт. Створювали моменти, пробивали по воротах, але якось все не клеїлося. Висновок один – треба ще багато працювати, аби справді зібрати у нас боєздатну футбольну одиницю.

З надією на майбутнє

Наш завтрашній суперник – команда без жодних турнірних завдань. Головною метою "моряків" є підготовка кадрів для головної команди міста Одеси. Позаяк всі гравці, які захищали кольори команди у минулому році перейшли у молодіжний чемпіонат, у цьому сезоні команда грає лише хлопцями 91-94 років народження. Хто зна, можливо через кілька років справді із них виростуть професіонали.

Поки що у складі футбольного клубу "Чорноморець-2" хочеться виділити 17-річного Дмитра Сулу. Молодий нападник у цьому чемпіонаті вже забив суперникам три голи. І наразі він являється головною ударною силою одеситів.

Не можна допускати недооцінки суперника, адже зачасту такі команди можуть дати бій грандам, хоча до когорти грандів Ниву відносити поки зарано.

Представлення команди "Чорноморець-2" можна переглянути ТУТ

Прогноз sports.te.ua 0:1

sports.te.ua, фото - karacool, com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook